Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

X-Trail 2013, czy wiadomo co przyniesie nowy rok?


badi

Recommended Posts

Słuchajcie, czy wiadomo jakie zmiany w X-Trailu mają zajść z wprowadzeniem modelu 2013? Raczej nie będzie końca tego modelu? Może nowe radyjko? Lepsze wyposażenie?

Link to comment
Share on other sites

Na pewno dadzą jeszcze cieńszą blachę i już bez lakieru będzie teraz jest ekologiczny który ściera mi się jak przejadę po suchej trawie :). Na pewno zasłonią to nowymi wodotryskami by kupujący nie zwracał uwagi na to co ważne ;). Takie zdanie mam nie tylko o Nissanie niestety wszystkie marki tak już robią.

Link to comment
Share on other sites

Jaką blachę? Przecież najnowszym eko osiągnięciem będzie karoseria z płyty pilśniowej zamiast blachy - stanie się urządzaniem biodegradowalnym w przeciągu roku od zakupu - będzie z niego można zrobić kompost... ;)

 

O jej - nie pisz takich rzeczy bo załapią pomysł, auto które po roku trzeba wymienić na nowe to dla nich żyła złota. Na razie maja jeszcze skrupuły i robią na trochę dłużej :)

Link to comment
Share on other sites

A ja stawiam na to że to pociągnięte jet parafiną, modele z kolorem czarnym występują w wersji z utwardzaczem i tam lepiej jest bo się nie rysuje byle czym.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...