Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

X-Trail 2013, czy wiadomo co przyniesie nowy rok?


badi

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, czy wiadomo jakie zmiany w X-Trailu mają zajść z wprowadzeniem modelu 2013? Raczej nie będzie końca tego modelu? Może nowe radyjko? Lepsze wyposażenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dadzą jeszcze cieńszą blachę i już bez lakieru będzie teraz jest ekologiczny który ściera mi się jak przejadę po suchej trawie :). Na pewno zasłonią to nowymi wodotryskami by kupujący nie zwracał uwagi na to co ważne ;). Takie zdanie mam nie tylko o Nissanie niestety wszystkie marki tak już robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką blachę? Przecież najnowszym eko osiągnięciem będzie karoseria z płyty pilśniowej zamiast blachy - stanie się urządzaniem biodegradowalnym w przeciągu roku od zakupu - będzie z niego można zrobić kompost... ;)

 

O jej - nie pisz takich rzeczy bo załapią pomysł, auto które po roku trzeba wymienić na nowe to dla nich żyła złota. Na razie maja jeszcze skrupuły i robią na trochę dłużej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja stawiam na to że to pociągnięte jet parafiną, modele z kolorem czarnym występują w wersji z utwardzaczem i tam lepiej jest bo się nie rysuje byle czym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...