Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Stuki... Zawiesznie? Poduszka pod skrzynia?


Gość wasyleq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Problem z mojej Almerce polega na tym ze przy ruszaniu do przodu, do tylu slysze jakie pukniecie, tak samo jak wjade w jakas mala dziurke lub jak przejezdzam przed ''spowalniacze". W czasie jazdy raczej tego nie slyszalem ale przy ruszaniu za kazdym razem. Stukniecie slychac jakby w tylnym zawieszeniu ale ostenio znajomy powiedzial ze to moze byc poduszka pod skrzynia gdyz lewarek drży na postoju ale ze zmiana biegow nie mam problemow. Jak myslicie gdzie moze byc problem? Na szarpakach wyszlo by gdyby to bylo zawieszenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej i na początku, to tylko szarpaki tak proponuję.

Jeśli puka przy ruszaniu-cofaniu, to mogą być tuleje wahacza. Nastomiast na spowalniaczach, kocich łbach i torowiska - to najszybciej łączniki stabilizatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi pukalo przy ruszaniu powolnym , a gdy na gazie ruszalem to nie, okazalo sie ze lacznik stabilizatora dokladnie guma, mozna obejrzec ich tan, wymienilem od razu dwa i cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szarpakach wyszlo by gdyby to bylo zawieszenie?

Pytałeś o szarpaki, więc odpowiedziałem, a jeśli Twój Wiesiu, wie jak, gdzie i co naprężać aby sprawdzić stan zawieszenia, to jedź do niego. Decyzja zależy do Ciebie i od Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...