Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

WYŚWIETLACZ

dante02
 Share

Recommended Posts

Drodzy forumowicze mam pytanie odnosnie wyswietlacza. Posiadam Primere z 2002 roku i mam pytanie czy kolorowy wyswietlacz z P12 po lifcie pasuje do starszego modelu?? Z tego co sie wiem w tych po lifcie obraz z kamery cofania byl w kolorze.

rozumeim ze masz monochromatyczny nie ten 2 typ? bo przed liftem byly 2 typy wyswietlaczy - monochromatyczne wygladajace przedpotopowo i kolorowe z zupelnie innym menu a po lifcie jeszcze inne w tym kolorowy wyswietlacz... ja mam kolorowy wyswietlacz a kamerke mam czarno biala, wersja przed liftem 2k3rok

• 1 month later...
  • 5 months later...

Cześć,

mam pytanie do tematu.

W mojej Primerze 2002 r. mam monochromatyczny wyświtlacz, czy jest możliwa zamiana na kolorowy z modelu przed liftingiem ? 

nie pasuje, nawet jest inna kostka wtykowa.

potwierdzam nie pasuje

• 2 months later...

Podpinam się pod temat, a mianowicie: Czy da się aktywowac dodatkowe obrazy czyt. ostrzeżenia na wyświetlaczu, ponieważ widzialem w niektorych p12 np. ostrzeżenie o nie zapiętych pasach lub o niskiej temperaturze zewnętrznej, itd.

To jest kwestia sterowania w module komfortu. Trzeba podjechać do ASO/komputer i włączyc takie informacje w systemie. Pod warunkiem, że masz podłaczenie elektryki do pasów.

NIska temperatura LOW TEMPERATURE wyswietla się poniżej +40C I jest to ogólny komunikat przy właczaniu auta na wyswietlaczu. Nastepnie po powrocie do głównego menu błyska tylko 0C

• Upvote 1

Mam kontrolę pasów bo mam kontrolki od tego po bokach licznika. Ile taka przyjemność kosztuje w serwisie?

W peugocie kasowanie cxzujnika cisnienia w oponach 150

Ile :nissan2: ??? Nie wiem. :whistle:

• Upvote 1