Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

jak wyjąć zamek klapy


reddragon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! wczoraj zabrałem sie za poprawki lakiernicze w mojej primerze. Na tylnej klapie koło klamki otwierania powstał dość solidny pęcherz z tego powodu chciałbym wykrecic zamek tzn. ta zaślepke gdzie sie wkłada ręke, chciałbym tam wyczyścic rdze,. Może wie ktoś jak to sie rozbiera:? oczywiście primera P11.144 HB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne! Zaprawkę umiesz zrobić( ? ) a nie wiesz jak rozbroić prostą rzecz!

O tuż należy najpierw wyjąc z zaczepów wewnętrzną plastikową osłonę za czynając od narożnika klapy. Potem masz dostęp do klamki od wewnątrz. Rospinasz kostkę od automatu centrala/otwieranie. Klucz 8 albo 10, nie pamiętam dokładnie. 2śróby na krańcach zewnętrznych klamki i po zawodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam bo jeszcze tego nie rozbierałem a pewnie wielu z was juz to robiło! po co mam kombinować sam! po to chyba jest to forum! ale dzięki bardzo za podpowiedz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne! Zaprawkę umiesz zrobić( ? ) a nie wiesz jak rozbroić prostą rzecz!

Nie wiem co w tym zabawnego.

Kanapki i tosty zrobić potrafie ale jakbym mial upiec chleb to nie wiem czy bez dopytania wyszedł mi jadalny. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem co w tym zabawnego.

Kanapki i tosty zrobić potrafie ale jakbym mial upiec chleb to nie wiem czy bez dopytania wyszedł mi jadalny. :|

Trochę racji masz. Może za mocno to ujołem- Sory, nie chciałem urazić.

Zależy od podejścia człowieka. Ja akurat mam takie podejście że skoro potrafię po malować plot, to i po trafię przyjżeć się jak jest zmontowany. A skoro ktoś go złożył! To ja dam radę go rozebrać i złożyć z powrotem!(taki banalny przykład)A nie od razu szukam kogoś kto to robił(iść na łatwiznę). Ten (1)ktoś też musiał próbować to zrobić! Nie pytał się w fabryce. Nie należy się po prostu bać, albo trzeba zaczynać od prostych i tanich modeli(n.p. Maluch, Cienki). Są różnice ale zasadnicze podstawy są takie same! Dala

jednych to proste, dla innych magia!

P.s. No cóż są i tacy. Mojemu koledze żona przykręcała gniazdko w ścianie, ale za to on potrafi grać dobrze w pingponga i prowadzić W-f w szkole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz :)

też keidyś rozebrałem karabinek ASG i złożyłem go. Dopiero wtedy jak prawie skończyłem składać zobaczyłem ze dużo części wystrzeliło i nie wszytsko znalazłem. Dodatkowo ustawienie odpowiednie zębatek było metodą prób i błędów aby działało wszystko synchronicznie. Mając jednak jakąkolwiek możliwosc dopytania skorzystałbym z niej.

Może nie siedziałbym od 22 to 4 rano nad tym tylko krócej. Niestety za późno było już kogokolwiek pytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...