Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zakup Nissana Almera


Gość kacprzak3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cena mnie nie odstrasza, sam sprzedałem ostatnio auto o lepszych parametrach za 10000PLN. Bardziej mnie zastanawia, że to handlarz, czyli ktoś mu musiał sprzedać auto za niewielkie pieniądze, a po co to robić jak auto jest sprawne. Gadałem z gościem i brzmiał sensownie, więc może w sobotę pojadę go obejrzeć. Miałem nadzieję, że spotkam tu poprzedniego właściciela, który ponoć jest z Warszawy. Jeszcze jedna kwestia mnie nurtuje.. grubość powłoki lakierniczej. W Almerze jest ona poniżej 100um??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena mnie nie odstrasza, sam sprzedałem ostatnio auto o lepszych parametrach za 10000PLN. Bardziej mnie zastanawia, że to handlarz, czyli ktoś mu musiał sprzedać auto za niewielkie pieniądze, a po co to robić jak auto jest sprawne. Gadałem z gościem i brzmiał sensownie, więc może w sobotę pojadę go obejrzeć. Miałem nadzieję, że spotkam tu poprzedniego właściciela, który ponoć jest z Warszawy. Jeszcze jedna kwestia mnie nurtuje.. grubość powłoki lakierniczej. W Almerze jest ona poniżej 100um??

Ja mam uczulenie na handlarzy, jak koles moze wiedziec ze jest w 100 procentach bezwypadkowy, ma je od nowosci??? Z czujnikiem to ostroznie do tego podchodz, niby ponizej 100mikronow jest ok( ja mam wszedzie 85) ale czarny to dosc popularny kolor i mozna spokojnie graty w kolorze kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma dbanie do np. pękających sprężyn czy pekających półosi albo uszczelniaczy czy pierścieni o jakości rodem z chińskiej zabawki?. To po prostu wynika z jakości,a w zasadzie jej braku.

Edytowane przez buladag
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiadomo wymiana olejów, filtrów itd.

Nie bede z wami rozmawiał jak macie problem z almerą to juz nie moja wina.

Jak sie kupi taniej to tak jest

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś w marcu wystawiłem swoją N15 2.0D 1998r, tak z ciekawości, cena 7500zł. Rzetelnie opisana, wyszczególnione wszystko, co robiłem, sporo zdjęć dobrej jakości, auto z dobrym wyposażeniem. Było zainteresowanie, przez 2 tygodnie miałem 10 telefonów (nie liczę ofert od handlarzy), czyli ludzie jednak są w stanie dać konkretne pieniądze za dobre auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale ile jest takich osób, co mając np. 6000zł rozglądają się za N16? Pełno :) A 6tys. zł to kosztuje taka w miarę dobra N15. Taki kraj, niektórzy mając do wydania kilka tysięcy zł. chcą limuzyny z super wyposażeniem i najlepiej młodym rocznikiem :D I tak nie zapomnę, jak kolega sprzedawał ładnego (zero rdzy, zero wycieków) Fiata Uno z gazem oraz OC i przeglądem jeszcze na 7 miesięcy za... 900zł. Kupujących przyjechało trzech i to z czujnikiem lakieru - stwierdzili malowany jeden element i chcieli dać za auto 400zł. U mnie są na pierwszym miejscu w kategorii idiotów, nie spotkałem jeszcze takich w całej mojej karierze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja przecież to smieszne jest. Qadrat dobrze mówisz, osoby kupią za mała cene almere N16 potem na forum narzekają ze im sie psuje, muszą ciągle wkładac itd, To jest ich samych wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupic go, wlozyc 2.5k na remont silnika ze wzgledu na slynna konsumpcje oleju w tej jednostce i bedzie jeszcze z niego dobre auto, jesli faktycznie taka igielka bezwypadkowa. :rofl:

Nie mniej jednak, ja bym w te opowiesci nie wierzyl - handlarz + niska cena.

Edytowane przez csm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaco12: Jest duże gro malkontentów na tym i na innych forach narzekających na awaryjność i koszty napraw, posiadając jednocześnie samochody od nowości, w tym gronie jestem ja. O pewne elementy nie da się dbać lub nie, cięzko żeby profilaktycznie wymieniać sprężyny, półosie czy uszczelniacze zaworowe, że o wymianie karoserii (rdza) nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...