Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czy ktoś zna to auto?


Gość YaaB P11

Rekomendowane odpowiedzi

Z braku czasu nie wiem czy istnieje odpowiedni dział na takie pytania, przepraszam, najwyżej Szanowny Admin przeniesie do innego działu ;)

 

Brat chciałby dołączyć do świata Primery p11, oglądał taki egzemplarz - http://moto.allegro.pl/nissan-primera-p11-gt-i2627971276.html

 

Jeżeli ktoś zna to autko, to prosiłbym o opinie, będę bardzo wdzięczny ;)

 

P.S. gdyby ktoś chciał sprzedać Almerę/ Primerę, prosiłbym o kontakt ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość walecboard

No widać że po przekładce, jak dobrze zrobiona to warto cena ok, sam mam sprzęt po swapie i jestem bardzo zadowolony. Tylko ten zawias mi coś nie pasuje, przód dość mocno pieje i trza by zrobić żeby jakoś wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widać że po przekładce, jak dobrze zrobiona to warto cena ok, sam mam sprzęt po swapie i jestem bardzo zadowolony. Tylko ten zawias mi coś nie pasuje, przód dość mocno pieje i trza by zrobić żeby jakoś wyglądało.

 

Powiedź mi po czym widzisz że to przekładka ?

 

Ta primera to forumowicza Terom kiedyś chyba była w dziale sprzedaż ale na nz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedź mi po czym widzisz że to przekładka ?

 

Ta primera to forumowicza Terom kiedyś chyba była w dziale sprzedaż ale na nz

wystarczy przeczytać opis aukcji, wystawiający sam napisał że to wersja SE którą wzbogacił o pakiet GT a także że jest to swap bo i o nim napisał cytuje:

Samochód zakupiłem jako wersja SE - dość bogato wyposażona i została przeze mnie przebudowana na wersję GT.

Pełny pakiet stylistyczny:

- zderzak przód + tył

- nakładki progowe

- grill

- silnik 2.0 z Primery P11 GT 98' o mocy 150 KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość walecboard

Poza tym wystarczył rzut oka do środka. Akurat jestem w temacie bo sam swoją przerabiałem tyle że ja wrzuciłem jeszcze kubły i zegary od GT jak widać na fotkach są troszkę inne.

post-28548-0-23495600-1348232727_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś mówi o przekładce to mam na myśli tylko przeróbkę z anglika ,więc małe nie zrozumienie .

Co do pakietu stylistycznego dużo użytkowników dąży do upodobnienia swoich aut do bogatszych lub limitowanych wersji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za odzew,

Samochód został kupiony, choć jak wiadomo wkład finansowy będzie w niego włożony.

 

Brata martwiło tylko dlaczego moje SRi nie zostaje w tyle... Cóż odesłałem do odpowiedniego tematu na forum :)

 

Do admina - wydaje mi się, że temat do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...