Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

pathfinder off road video?


Gość arturs13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,mam zamiar zanabyc patha( 2008) i szukam jakis filmow z pathem w roli glownej w terenie ,znalazlem kilka na yt ale moze ktorys z szanownych forumowiczow ma jakies z prywatnej filmoteki.Wiem ze path niezle sobie radzi wterenie jednak chcialbym to zobaczyc i moze jakies opinie i spostrzezenia..? po kilku latach jazdy paliwozernymi jeepami wolalbym diesel (zreszta w angli ciezko o benzyniaka a co do LPG nie jestem przekonany podobno pathfinder nie lubi;), 2.5 nie brzmi imponujaco na takie duze auto wiec prosze o opinie

 

pozdrawiam Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sobie radził nieźle ale w końcu poległ -

http://www.youtube.com/watch?v=p6ffmnMZH-o

- seryjne opony i zawieszenie niestety nie dały rady w tym błocie - a błotko było niezłe bo jak wskoczyłem w kaloszki to musiałem sobie je szpadlem odkopywać bo nie mogłem wyciągnąć nogi z butem z tej gliny

Edytowane przez piotras78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wystarczy żeby jeden z kolegów miał kinetyka - wyszedłby za pierwszym razem !!! Jeżeli się jeździ rekreacyjnie i to w duecie lub grubiej, to nie potrzeba wyciągarki - zbędne koszty i obciążanie zawieszenia. Jeżeli się wypada do lasu i to solo no to tylko wyciągara, ale do tematu trzeba rozsądnie podejść.

 

 

Pozwoliłem sobie wrzucić filmik z którejś zimy jak kolega wyciągał mnie ze śniegu właśnie kinetykiem. Fakt, że wogóle nie zrozumiał o co chodzi i wyciągnął mnie tradycyjnie naprężając linę ale mimo to zrobił to skutecznie.

Edytowane przez Leon 73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym pierwszym razie w tej glinie to mocno przeszacowane dane ;) ale na pewno było by łatwiej. Niedługo wrzucę jak jeździliśmy sobie po forcie w Beniaminowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żeczywiście nie tak ale dał rade

 

Winda nie wszędzie da radę zwłaszcza gdy niema się czego zaczepić ale gdy jest to się ma komfort psychiczny podczas samotnych wypraw ja zawsze mam na pace 40m lin i pasów gdyby brakowało 30sto metrowej liny w wyciągarce i w niedługim czasie będę zakładał tylną bo nie zawsze do przodu da radę czasem trzeba się wycofać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca przesadzone bo byłem w identycznej sytuacji i dało radę. Path z gliniochy wystrzelił jak z katapulty - efekt uboczny to wygięta rama haka - wysunął się w stronę zderzaka o 15 mm. Kinetyk to naprawdę groźna broń i nietrudno jest stracić szybę albo coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z utratą szyby się zgodzę. Na filmie tego nie widać bo już był częściowo wyciągnięty jak kolega zaczynał kręcić ale w początkowej fazie wpadł tak że nie zatrzymał się na podwoziu tylko zatopił się z tylnym zderzakiem pod błoto. Jak za nim z tyłu stałem żeby go odkopać z tego szlamu to sięgał mi do połowy korpusu a mam 186 więc wpadł nieźle. Napawno przy kinetyku wyjechał by bez tylnego zderzaka bo zaczynał już schodzić przy zwykłej linie tylko w porę wbiłem go spowrotem na miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...