Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jaka instalacja lpg


MARIUSZ1211
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dokładnie ten sam silnik i rocznik, W stawiłem Stag-300 z lubryfikacją. Chodzi bez zarzutu , choć wiadomo mniej ważne co a kto Ci montuje. I to radzę dobrze obczaić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem nowym nabywcom P12 1,8B 2002r jaka instalacje LPG polecacie.

 

Czesc

Tez jakiś czas temu wahałem się nad zestawem jaki należy założyć a przede wszystkim, w którym zakładzie.

Na forum dotyczącym lpg polecono mi taki zestaw i człowieka u którego zakładało instalacje już kilkunastu forumowiczów.

Auto na lpg jeździ jak na benzynie, nie odczuwam żadnej różnicy jeśli chodzi o dynamikę jazdy. Spalanie przy silniku 2.0 w ruchu 70%miasto 30% trasa, przy włączonej na okrągło klimatyzacji i w miarę dynamicznej jeździe 12.2 l/100km. Na poniższym zestawie od maja tego roku zrobiłem ponad 10 tys. km.

 

Polecam zestaw:

STAG 300-4 Premium

wtryski Hana

reduktor ACR01

bez lubryfikacji

Edytowane przez zoldo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Posiadam wersje primerki 2.0 z 2002r. przebieg 148tyś/km, wcześniej miałałem zamontowna instalację włoską stefanelli która zamontowali w niemczech. Po zakupie autka które miało 115tyś/km przebiegu i przejachaniu ok 10tyś. zaczęły się problemy z inastalacja, gdzie po kilku awariach i problemie z serwisem w łódzkim, stwierdziłem że czas na zmianę instalacji. Po rozmowie z kilkoma osobami które montowały instalacje gazowe wybrałem zakład w rawie Maz. i załozyłem instalację BRC Sequent 24. Samochodzik jeżdzi od tamtej pory naprawdę bezproblemowo i nie czuję róznicy czy jadę na benzynie czy gazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Moją P12/1,6l 2007r.kupiłem w lipcu i zagazowałem za 2700zł. Instalacja "STELLA" IV generacji.Przejechałem ok.2000km.nie czując różnicy:LPG/Pb,zużycie mieszane ok.10l.

Pozdrawiam. Irek , też świeży NISSANKLUBOWICZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dniach będę zmieniał przód w P12 2.0, z BRC na OPTIMĘ, zobaczymy jak to będzie gadać ;) ale ster i program wygląda OK, do tego BARAKUDA i S1500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...