Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana foteli N16 1.5


vincenzo92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ponownie ja z takim pomysłem na przyszłość ... ponieważ dochodzę do wniosku że fabryczne fotele w almerze są niewygodne wpadł mi ostatnio do głowy pomysł ich wymiany. Znajomi twierdzą że jednymi z najwygodniejszych foteli są fotele z hondy crx tu rodzi się pytanie o ich mocowania oraz wymiary (może przy okazji dałoby się uzyskać trochę więcej wolnej przestrzeni z tyłu pojazdu). Może ma już ktoś doświadczenie w czymś takim??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W N16 niewygodne fotele? W wersji po lifcie są całkiem wygodne, nie wiem jak w tych przed liftem ale chyba fotel dużo się nie różni. Miałem kiedyś CRX i faktycznie fotele sa niezłe ale głownie za sprawą rozbudowanych pianek po bokach, które zapewniaja dobre trzymanie boczne, minusem jest to że bardzo szybko się te boczki obrywają przy wsiadaniu i wysiadaniu więc trudno będzie zdobyć takie fotele w dobrym stanie. Raczej rozejrzyj się za fotelami sportowymi np. Recaro ale moim zdaniem gra nie warta kosztów w takim aucie jak Almera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, podepnę się do tematu gdyż jak dla mnie fotele w almerce są strasznie nie wygodne! Jakoś nie mogę odnaleźć tej właściwej pozycji, nie dawno przesiadłem się z mondeo MK I i tam to po prostu rewelacja wraz z grzaniem 4-liter. Chciałbym zmienić na jakiś w pełni regulowany i grzany fotel np. recaro orthoped ale obawiam się kwestii mocowań/szyn itp. dodam ,że almerka ma 3 furtki. czy ktoś przerabiał podobny temat z fotelami w almerce? Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja mam pytanie do posiadaczy nadwozia 3D. Czy była jakaś wersja foteli które przy złożeniu podczas wsiadania na tył auta pozwalały się przesunąć do przodu?? jak to jest np. w punto, to ułatwia wsiadanie i z chęcią bym takie zamontował :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...