Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zakup almery


Gość syndrom ryby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

na szczęście ja mam 2.2Di a nie dci nie sprecyzowałem tak jak Ty kolego

Nawiązałem tu tylko do Twojego 1.5dci Clio. A 2.2Di miałem! I nikt mnie nie przekona do tego motoru. Nie powiem- pięknie śmiga! Ale Tobie po prostu się fartneło! Srednia statystyczna dla pompy wtryskowej to 100/130tyś.km. I awaria elektrozaworu! A to niezły koszt!(3silniki do mojego) Porozmawiaj sobie z serwisami i zakładami regeneracji pomp, co najczęściej regenerują.Nadmienie tylko ze ten sam model Bosch (VP44o ile dobrze pamiętam) był stosowany w O.Vektra. I tyle w tym temacie.

 

 

na szczęście ja mam 2.2Di a nie dci nie sprecyzowałem tak jak Ty kolego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak mam N16 z 2002 roku i jestem z niej zadowolony. zapłaciłem za nią 2 lata temu śmieszne według mnie pieniążki - 9000 pln. mimo jej uszkodzeń - odrapane błotniki i zderzaki i syf niemiłosierny w aucie. dla ciekawości wymieniłem tylko niezbędne rzeczy by mogła jeździć. w tej chwili jest nadal odrapana bo nie mam czasu tego zrobić (używam auta non stop i nie mogę się go pozbawić choćby na 1 dzień) a ostatnio miałem ofertę kupna auta za 12 tyś, więc okazje za 4000 w tym przypadku to bajka albo straszny syf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość syndrom ryby

Powiem tak mam N16 z 2002 roku i jestem z niej zadowolony. zapłaciłem za nią 2 lata temu śmieszne według mnie pieniążki - 9000 pln. mimo jej uszkodzeń - odrapane błotniki i zderzaki i syf niemiłosierny w aucie. dla ciekawości wymieniłem tylko niezbędne rzeczy by mogła jeździć. w tej chwili jest nadal odrapana bo nie mam czasu tego zrobić (używam auta non stop i nie mogę się go pozbawić choćby na 1 dzień) a ostatnio miałem ofertę kupna auta za 12 tyś, więc okazje za 4000 w tym przypadku to bajka albo straszny syf.

 

No wlasnie..sam kupiles alfe jak wspomniales za smieszne pieniadze 2 lata temu..po 2 latach ceny mogly sie lekko zmienic wiec kupno takiej powiedzmy almery za 7000 to znaczy ze kupuje juz szrota???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie..sam kupiles alfe jak wspomniales za smieszne pieniadze 2 lata temu..po 2 latach ceny mogly sie lekko zmienic wiec kupno takiej powiedzmy almery za 7000 to znaczy ze kupuje juz szrota???

wszystko zależy od tego jak dużo własnego czasu poświęcisz na sprawdzenie auta. i zauważ że 2 lata temu dla mnie śmieszne było 9 tysi. a jak wiadomo tylko nieliczne auta z czasem zyskują na wartości. poza tym jak wspomniałem auto było w strasznym stanie wizualnym przez ponad rok służyło jako dodatkowe miejsce na graty nie mieszczące się w garażu. mój wybór był świadomy i podyktowany długimi negocjacjami co do ceny oraz dużą wiedza na temat kupowanego auta - byłem po prostu pewny że nic mnie nie zaskoczy. kupujac natomiast auto bez wiedzy na temat jego przeszłości i sposobu użytkowania można powiedzieć że kupujesz kota w worku który zarówno może się okazać kupą rozczarowań albo świetną inwestycją :) zawsze pół na pół. tylko weź pod uwagę to co pisali inni i postaw się w pozycji sprzedającego auto jeżeli masz dobry i pewny egzemplarz to albo go nie sprzedajesz, albo oczekujesz za niego zapłaty stosownej do jego stanu technicznego i wizualnego :)

Edytowane przez kusmierczak.l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązałem tu tylko do Twojego 1.5dci Clio. A 2.2Di miałem! I nikt mnie nie przekona do tego motoru. Nie powiem- pięknie śmiga! Ale Tobie po prostu się fartneło! Srednia statystyczna dla pompy wtryskowej to 100/130tyś.km. I awaria elektrozaworu! A to niezły koszt!(3silniki do mojego) Porozmawiaj sobie z serwisami i zakładami regeneracji pomp, co najczęściej regenerują.Nadmienie tylko ze ten sam model Bosch (VP44o ile dobrze pamiętam) był stosowany w O.Vektra. I tyle w tym temacie.

 

Fakt pewnie mi się fartneło przejechałem już 130 tyś. a na liczniku 233 tyś. i jak na razie chodzi jak zegarek oby tak dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupno zadbanej almery n15 w Polsce graniczy z cudem, sprowadzane sa auta z lekkimi uderzeniami i z duzym przebiegiem.

Naprawde ladna egzemplarze od 1 wlasciciela mozna kupic na terenie Niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się u nas kupić ładną N15, ale nie w cenie 3 - 4tys. zł, jak tu niektórzy podrzucają linki do takich. Za dobrą nadal trzeba dać w granicach 7 - 8tys. zł, a jak się pojawiają zadbane GTI to i po 12tys. zł stoją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...