Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Potrzebny przód - Nissan Terrano II 2.4 1999


Gość Najtling

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, głupio się przyznać, ale zawaliłem na całej linii i to w kępkę dosyć grubych już drzewek młodnika. Mój Terrano trochę przy tym oberwał, stracił "twarz", na szczęście głównie są to obrażenia maski, metalowych elementów przodu, plastikowych atrap, zderzaka i świateł, najprawdopodobniej (raczej na pewno) pod względem mechanicznym jest w pełni sprawny.

 

Poszukuję wszystkich elementów przodu do mojego 4x4 (oczywiście już zacząłem szukać na allegro), być może ktoś ma Nissana Terrano II 2.4 z '99 roku ze skasowanym tyłem, bez silnika, lub z innymi uszkodzeniami uniemożliwiającymi jazdę, ale umożliwiającymi wykorzystanie jeszcze przednich elementów "dekoracyjnych" maszyny, bo z mojego przodu nie zostało nic w jednym kawałku, najbardziej interesują mnie elementy w kolorze CZERWONYM (oryginalny lakier jest czerwony)BIAŁYM (sądzę że najłatwiej przemalować) lub CZARNYM (część elementów czarnych będzie współgrała z oryginalną czerwienią), oczywiście będzie mi odpowiadał także KAŻDY INNY KOLOR. Czy ktoś może mi pomóc?

 

A może ktoś może mi polecić solidne zamienniki, od innych maszyn? Kiedyś słyszałem o światłach z jakiegoś modelu passata, czy ktoś może mi to precyzyjnie wytłumaczyć? (Naturalnie rozglądam się też za częściami do Mavericka).

 

Gdyby ktoś miał możliwość sprzedania mi takich części to proszę o kontakt na forum, jeśli ktoś się znajdzie to podam kontakt na PW/maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy od Passata nie pasują. Wiem, bo kupiłem i nie pasowały. Dałem chyba z 800 zł za komplet lamp oryginalnych.

 

Mam na zbyciu tanio lampy przednie ale w wersji angielskiej , więc pewnie Cię nie urządza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy od Passata nie pasują. Wiem, bo kupiłem i nie pasowały. Dałem chyba z 800 zł za komplet lamp oryginalnych.

 

Mam na zbyciu tanio lampy przednie ale w wersji angielskiej , więc pewnie Cię nie urządza.

 

No niestety mój był w wersji europejskiej.

Może możesz mi polecić jakieś inne zamienniki? Sunny podobno miał reflektory pasujące do terrano, czy to prawda? I czy warto się bawić w poszukiwanie takich zamienników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno passat b3 , podobno sunny, podobno ktoś naginał odbłyśniki....

 

Nie dojdziesz , a nim trafisz to wydasz ze 400 zł na lampy nie pasujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że pasują, na drugim forum jest nawet moja dokumentacja fotograficzna :) jeśli fotograficzna Ci nie wystarczy to mój paskud do piątku stoi na parkingu pod metą w Szczyrku :)

 

koszt tych kloszy to ok 12zł sztuka, więc ja np kupiłem sobie zapas... bo zanim założyłem stalowy zderzak, to leciały mi co chwilę

 

minimalne wystają dołem z odbłyśnika, ale da się tu uszczelnić klejem do szyb, świecą ładnie, mają europejskie strzałeczki, chwalę sobie ten patent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klosze, same klosze bez ferlektorów od passata b3 pasują do reflektorów TII z prostąkątnymi lampami...

 

przed...

http://imageshack.us/photo/my-images/714/zdjcie0492g.jpg/

 

po...

http://imageshack.us/photo/my-images/72/zdjcie0494m.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/29/zdjcie0496a.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...