Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ŻARÓWKI ZA ZEGARAMI W ALMERZE SLX 1999r. POMOCY


Gość DanDun

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuję wymianę żarówek oświetlających zegary w nissanie almera slx 1.6 1999r. na kolor CZERWONY.

 

Jestem w tym zielony i dopiero zaczynam zabawy z samochodem, ale jakoś udało mi się wyjąć "liczniki"..

Z tyłu żarówki mnie zadzwiły.. Jest napisane Toshiba V-2 na plastiku i Toshiba 14V 2WL na żarówce..

I teraz prośba do Was.. Czy mógłby ktoś dać mi namiar lub nazwy tanich zamienników?? Oryginalnych znaleźć nie mogę.. Słaby ze mnie elektryk i nie znam się na typach żarówek ...post-58513-0-58120400-1347951574_thumb.jpgpost-58513-0-21184800-1347951575_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na aukcjach są podane wymiary cokołów z żarówkami zmierz swoje i wybierz odpowiednie a tak na marginesie temat zdublowany i zaśnieca forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź do jakiegoś sklepu motoryzacyjnego z oprawką i powinni Ci dać odpowiednie żarówki. Ja kilka dni temu też wymieniałem żarówki na zielone i za niewielką kasę (do 15zł za wszystkie) mam zielone podświetlenie zegarów i wszystkie żaróweczki od kontrolek wymienione, a także żaróweczki w panelu nawiewu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...