Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

montaz kola zapasowego na dachu


ceniakenzo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegow!!

od pewnego czasu zastanawiam sie nad zamontowaniem kola zapasowego na dachu. chyba by trzeba bylo zrobic jakas platforme na relingach, robil ktos z was taka operacje??

wszystkie pomysly sprawdzone i nie sprawdzone sie przydadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też się szykuje na ten patent... planuje dwa poprzeczne profile przykręcone do relingów, do profili przykręcone mocowanie koła odkręcone z tylnych drzwi... nie wydaje się aby to był skomplikowany projekt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba pospawam bagaznik prosta konstrukcje. narysowalem projekt pogladowy. ogolnie chodzi o to ze chcem haogeny zamontowac ale po takich lasach co jezdze zaraz bym je urwal. jedynym wyjsciem jest zrobienie linek odciagow, i zeby to wszystko dobrze wygladalo wymyslilem sobie cos takiego co o tym myslicie??

bagaznik.bmp

Edytowane przez ceniakenzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu to wszystko ma służyć ?

 

to elementarne, wraz z wywaleniem plastikowego zderzaka, wyspawaniem nowego, zlicowanego z tylną klapą oraz amputacją tylnego haka z belką ma służyć poprawieniu kątów :)

 

Nie ciorasz tyłem przy każdym większym pagórku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sex, drugs & rock'n'roll a nie przepisy, ma być wesoło a nie przepisowo; są Ci potrzebne- to zakładasz, a kołkowi z drogówki wmawiasz że hodowlę świetlików do weterynarza wieziesz... :devil::punk::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, u mnie jedno drugiego nie wyklucza a jak komuś się nie chce przepisów poczytać to może świetliki wozić ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to elementarne, wraz z wywaleniem plastikowego zderzaka, wyspawaniem nowego, zlicowanego z tylną klapą oraz amputacją tylnego haka z belką ma służyć poprawieniu kątów :)

 

Nie ciorasz tyłem przy każdym większym pagórku?

 

Co do haka, wlasnie pare dni temu go obcialem i przykrecilem do belki bo nie wytrzymalem, co wieksza dziura to tylko bloto zbieral.

 

nie zapominajmy ze jest jeszcze mozliwosc naprawienia usterki na miejscu przy kontroli, a co za problem zrobic halogeny na kostce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli jest zakaz jazdy z halodenami to poprostu je sciagasz przy kontroli policji i nie maja prawa wypisac ci mandatu , np gdy masz sportowy wydech to przy kontroli mozesz go wymienic i nic nie moga zrobic. np niebieskie postojowki itd. wiec mysle ze niema sie czym przejmowac przy zamontowaniu 4 halogenow i spokojnie sobie jezdzic :D

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia wiem ze policja sie nie czepia halogenów na dachu, raz mi sie czepił gostek na przeglądzie ale do niego jeżdżę tylko jak naprawdę chce brykę sprawdzić a na przegląd do takiego który nie czepia się światełek, lekko wystających opon, braku kratki czy spoconej skrzyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam diagnostę "z jajami" ,taki gość to podstawa przy starszych brykach... :punk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to zawsze preferowalem takiego diagnoste co auta nawet nie widzi. a to co trzeba sprawdzic to samemu najlepiej. ale teraz chyba pojade bo juz chyba wszystko wymienilem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety ten minus albo plus że mam hardtopa ... śniegu nie muszę wozić w zimie i psa nie zgubię,

ja myślę niestety o wierceniu dachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...