Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] Spryskiwacze szyb


Gość tomek85fcb

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomek85fcb

Witam.

Na potrzeby poprawek blacharskich w komorze silnika, "specjalista" rozłaczył pare kabelków w komorze silnika.

Od tej pory nie działaja mi spryskiwacze szyby przedniej i tylnie (płyn nie leci ze spryskiwaczy, natomiast wycieraczki pracuja), jak wyglada kwestia sprawdzenia poprawności podłaczenia elektryki tego elementu, na co zwrócic uwage zanim pojade do niego na reklamację ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w opisie instalacji jaki bezpiecznik jest za to odpowiedzialny. Czy leci przez przekaźnik nie wiem, dopytaj! Prawdz czy przypadkiem po prostu przypadkiem nie padł Ci silniczek pompki przy zbiorniku. Czy dochodzi napięcie. A może nie podłączył tam kostki, wiązka wchodzi z komory silnikowej za raz przy pompie ABS-u . Częstą przyczyna jest zasniedzenie styków lub po luzowanie ich się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość walecboard

Kolego, to ja ci poradzę bardziej prozaiczną naprawe. Sprawdź czy lakiernik podpiął ci z powrotem przewody którymi leci płyn do dyszy, po często o tym zapominają i płyn sika ci do komory silnika z odłączonego przewodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...