Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera P12


GrubyMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od kilku dni jestem użytkownikiem Primery P12. Autko z 2002 roku z realnym jak sądzę na te wiek przebiegiem 201 tys. km. Silnik 1.8 116hp. Wiec przy takiej budzie nie jest to demon prędkości, ale nie o to w niej chodziło. Auto nie jest idealne poobijane z boku i uszkodzona klapa. Z biegiem czasu wszystko do zrobienia :), stoi na oryginalnych 17, na zimę stalówki 16. Na razie auto całkowicie seryjne. Planuje parę rzeczy ale zobaczymy co z planów wyjdzie.

zdjęcia na razie z aukcji ale postaram się niebawem o konkretniejsze i na pewno się nimi podzielę

post-58490-0-31048900-1347964348_thumb.jpg

post-58490-0-75813200-1347964364_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

To zdjęcie z aukcji jak ją kupiłem także już nieaktualne trochę. Pierwsze co zrobiłem to przykleiłem listwę, wyprostowałem też trochę wgniota na klapie, ale i tak nadaję się chyba tylko do wymiany. A co do tych "chromów z przodu" to nie mogę na nie patrzeć wiec może w tym tygodniu jak znajdę chwilę to je ściągnę. Jakiś czas temu zabrałem się za konserwacje podłogi, i dobrze że to zrobiłem. Okolice progów przy tylnych kołach były trochę skorodowane i w paru jeszcze miejscach, ściągałem jeszcze nadkola i w nich też obleciałem konserwacją. Dobrze że zechciało mi się je ściągnąć bo tylne nadkola wyglądały dość "ciekawie", ale wszystko już zrobione. Co do ciemnych szyb to na razie będzie musiało to zaczekać bo są ważniejsze wydatki ;). Muszę zobaczyć jeszcze jak wyglądają świece itp. Bo nie wiem kiedy to poprzedni właściciel robił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam serdecznie. Kupiłem Primere P-12 2,2 Di z 2002r i mam problem . Przy zimnym silniku po nocy zapala bez problemów ale zanim silnik sie nie zagrzeje samochód szarpie i spadają obroty,po nagrzaniu silnika problem znika . Jak samochód stoi 2-3 godziny ta awaria nie występuje. Byłem u mechanika komputer nie pokazuje żadnych błędów, zastała zregenerowana sprężarka i zregenerowane wtryski ,szarpanie jest o wiele mniejsze i czas do płynnej pracy silnika tez krótszy ale nie jest idealnie. Czy któryś z was miał podobne problemy i jak sobie z nimi poradził. Proszę o informacje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...