Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] wtrysk sterujący


Gość cezary81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam pytanie czy używany wtrysk sterujący zexel od primery p11 bedzie pasował do almery n15(też osprzęt zexel).W intercarsie,focie a nawet zamiennik boscha jest nie osiagalny w cetrali boscha.Jeżeli jest ktoś w temacie to prosze o odpowiedż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wymieniłem wtrysk sterujący(używany-allegro-od almery) i d*pa blada tez jest nie sprawny.Po skasowaniu błędu metodą na zworke dalej wywala bład 34 i na ciepłym silniku bardzo ciężko pali.JuZ ręce mi opadają.Cena nowego w ASO nissana jest z kosmosu i raczej go tam nie kupie.Jak przez 4lata lałem tylko paliwko to teraz nadrabia za wszyskie czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem wtrysk sterujący(używany-allegro-od almery) i d*pa blada tez jest nie sprawny.Po skasowaniu błędu metodą na zworke dalej wywala bład 34 i na ciepłym silniku bardzo ciężko pali.JuZ ręce mi opadają.Cena nowego w ASO nissana jest z kosmosu i raczej go tam nie kupie.Jak przez 4lata lałem tylko paliwko to teraz nadrabia za wszyskie czasy.

 

Czy problem pojawia się tylko podczas odpalania czy dzieje się coś jeszcze(szarpanie, gaśnięcie?) W mojej poprzedniej CD20E też miałem ten błąd(34), jednak pojawił się on po omyłkowym wlaniu do baku ok. 3l. benzyny na 50l. ropy - czyli teoretycznie spoko ale w praktyce auto zaczęło poszarpywać, ze dwa razy zgasło na światłach- niestety po wymruganiu "34" nie zdążyłem nic zdziałać bo po tygodniu było dachowanie z kasacją . I tu pytanie kolejne czy lałeś może do baku jakiś preparat do czyszczenia wtrysków czy coś podobnego?

PS. w obecnej Ali też odpala mi gorzej na ciepłym niż na zimnym (wtedy pali od strzała) ale błędu nie ma żadnego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego najwiekszy problem to jak silnik jest mega gorący i wtedy za nic w świecie nie odpale(w lato było najgorzej).Rano pali na dotyk a dopiero jak sie nagrzeje to są problemy.Właśnie ostatatnio zauważyłem,że potrafi zgasnąć na wolnych obrotach,ale odrazu zapala i to tylko jedno pocieszenie :) .Tak dolewałem preparatu do czyszczenia wtryskiwaczy STP zgonie z instrukcją,ale jak problem z paleniem już był.Chciałem sprawdzić czy może sie poprawi.Po resecie cały czas wyskakuje 34.Przy redukcji biegu potrafi czasem szarpać.Wygląda to tak; jakby nie reagował na naciśnięcie padału gazu(nie wyskakuję błąd o uszkodzeniu potencjometru)na wolnych obrotach szybko sie wkręca do maxa na obrotomierzu.JuZ powoli trace do niej ciepliwość :mad: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...