Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

problem z szybami tyl Nissan primera p12


Gość level1984

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem poniewaz kupilem nissana i tylne szyby nie dzialaja sprawdzalem czy jest prad na kablach i jest . silniczki na sucho do akumulatora tez chodza. samochod mial zamontowana kratke z tylu wiec mysle ze ktos moglby wyjac przekaznik tylko nie wiem czy takowy istnije ale jednego pod maska mi brakuje i niewiem od czego on jest prosze o pomoc moze jakis schemat moj email level1984@wp.pl

 

czy moglby mi ktos powiedziec gdzie sa przekazniki od szyb w nissanie primerze p12 hatchback

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli jest prąd jak włączasz guziki i silniki pracują poszukałbym zwarcia na styku prowadnic coś chyba sie zespawało w wyniku brau uzywalności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak silnik na krótko do aku chodzi to powinno być ok, sprawdz miernikiem przewody przy samym silniku czy dochodzi prąd jak wciskasz guzik. Potem sprawdz to co mowi jwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na krotko chodzi , prad jest dobry ale na przewodach jest tylko faza i nie zmienia biegunow , sa tylko dwie fazy i sprawdzalem prowadnice sa w dobrym stanie a poza tym podlaczalem te kable do silniczka tylko ze byl on wykrecony , juz sam nie wiem gdzie szukac problemu , to wogole dziwny samochod jest poniewaz mam 4 szyby el a przy kierowcy nie ma blokady do szyb ani sterowania do tylnich szyb jest tylko otwieranie szyb przednich i otwieranie bagaznika o to wszystko moze da sie sprawdzic gdzies czy seryjnie ten samochod mial 4 el szyby czy tylko 2 . dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...