Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Osłona przed chłodnicą


Moby7

Rekomendowane odpowiedzi

Note 1,4 Visia

 

 

mam pytanie odnośnie plastikowej osłony przed chłodnicą która umieszczona jest z prawej strony patrząc od zderzaka.

 

Czy osłona - na zdjęciach oznaczona czerwoną kreską powinna opierać się na elemencie - oznaczonym zieloną linią czy powinna być umieszczona za tym elementem patrząc od strony zderzaka? Jak macie w swoich Notesach?

 

 

U mnie jest tak jak na zdjęciach, czyli jej dolna część opiera się na tym, chyba metalowym, elemencie. Dziwnie mi to wyglada bo z lewej strony jej bok jest równoległy do chłodnicy a właśnie z prawej im niżej tym dalej odstaje od chłodnicy

 

 

* dodam że w temacie "dziwne dzwieki przy skręcaniu" zamieściłem wyjaśnienie przyczyny - Łożysko mcphersona powodowało te dzwięki

post-32608-0-32577300-1348506954_thumb.jpg

post-32608-0-98058700-1348506963_thumb.jpg

post-32608-0-89036000-1348506979_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie tak ma być też z prawej strony,równolegle do chłodnicy.Ten odstający element na dole powinien mieć jeszcze taką łapkę z otworem na kołek.Przynajmniej u mnie tak jest i kołkiem ten plastik jest mocowany do zderzaka.

Ja te plastiki straciłem przy czołówce z dzikiem :D i musiałem kupić z rozbitka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie tak ma być też z prawej strony,równolegle do chłodnicy.Ten odstający element na dole powinien mieć jeszcze taką łapkę z otworem na kołek.Przynajmniej u mnie tak jest i kołkiem ten plastik jest mocowany do zderzaka.

Ja te plastiki straciłem przy czołówce z dzikiem :D i musiałem kupić z rozbitka :D

 

 

u mnie wygląda że łapka z otworkiem jest urwana i dlatego osłona jest zahaczona z przodu żeby nie trzaskała,

 

prawda jest taka, że na dolna osłone wleciala srubka kazałem ja osunac srubokretem z magnesem a robili przy tym uczniowie,

wyglada na to ze zamiast zrobic jak kazalem odkrecili oslone pod zderzakiem i chyba wtedy przy jej demontazu urwali łapkę potem złozyli jak złożyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niewielkie pieniądze można czasem trafić na allegro.

Tu troszkę facio przesadził...ja załaciłem połowę taniej,ale widać tu co masz urwane.

http://allegro.pl/kierownica-wlotu-powietrza-chlodnicy-nissan-note-i2648445362.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

A co ?Nie masz tej kierownicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie mam,ale przed kolizją na pewno była :warning: Raczej mi nie chodzi o kierownicę, ale pokrywę między zderzakiem a chłodnicami od spodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,na pewno bo to jest pierwszy element co pada nawet przy delikatnym puknięciu.

Cała ta kierownica jest na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...