Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

demontaż tapicerki drzwi przednich qashqai


Gość Bery60

Rekomendowane odpowiedzi

witam !

 

mam do wymiany glosnik w drzwiach i zielonego pojęcia jak sie do tego zabrać. szukalem jakiś podpowiedzi odnośnie tematu ale nic nieznalazlem. Może ktoś ja ściągal ? prosze na pisać pare zdań jak ją zdemontowątować

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ściągnięcie servisówki, była swego czasu na forum, wszystko jest tam opisane krok po kroku z ilustracjami. Co do opisu - najpierw odczepiasz wierzchnią część uchwytu w drzwiach (tę srebrną - nie chodzi tu o chromowaną klamkę!). Potem odkręcasz dwie śruby, które zobaczysz po odczepieniu srebrnej części. Nastepnie odczepiasz spodnią część uchwytu wraz z częścią okalającą chromowaną klamkę. Kolejny krok to odczepienie całego panelu tapicerki drzwiowej od drzwi - jest na plastikowych spinkach, trzeba robić to umiejętnie, żeby nie porysować drzwi i nie połamać klipsów. Na koniec odczepiasz wtyczkę od sterowania szyb.

Radzę działać dopiero po przeglądnięciu servisówki i wyłącznie plastikowymi narzędziami, zęby nic nie zniszczyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam !

 

mam do wymiany glosnik w drzwiach i zielonego pojęcia jak sie do tego zabrać. szukalem jakiś podpowiedzi odnośnie tematu ale nic nieznalazlem. Może ktoś ja ściągal ? prosze na pisać pare zdań jak ją zdemontowątować

 

pozdrawiam

 

 

A tutaj masz to wszystko na fotkach....

http://eurozvuk.ru/gallery/index.php?id=1200&page=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...