Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Maskownica oświetlenia tylnej tablicy i klamki od bagażnika


Gość Pit74Tor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Przemek74 napisał:

Jak się sklei to objadę jeszcze jakimś klejem z wierzchu żeby wzmocnić ale nie wiem jeszcze jakim, dopytam jutro w sklepie.

:thumbsup:

Ja skleiłem butaprenem. Trzyma jak należy bez żadnych wzmocnień. Prędzej skrzydełka trzymające śrubę popękają, niż klej puści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tapicerka ściągnięta, ale przy okazji przemalowałem wytarcia od blendy żeby nie rdzewiały (teraz muszę poczekać jak wyschną). Spinki się nie połamały ale i tak chyba kupie nowe jeżeli dostane od ręki. Tak się zastanawiam czy nie wymienić tej gumy która idzie w koło blendy, bo już jest nieciekawa. 

Na tym jednym filmiku gościu dorobił uszczelkę z gum od wycieraczek a inny wkleił uszczelkę od okien 8x3 taka falowaną, pełną. Jak kupiłem taką falowaną ale 4 wys. na 8 szer. ale czy blenda nie będzie przez ta grubość odstawać?

Czy ktoś ma inne pomysły?

Edytowane przez Przemek74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jakiś czas temu maskownica została mi w ręce przy otwieraniu klapy, więc zacząłem szukać rozwiązania.

Kupiłem zestaw naprawczy z allegro, taki z dwoma większymi zaczepami. Pasują idealnie w miejsce oryginalnych. Klejone przez rozpuszczanie acetonem. Trzyma się mocno. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Kupie pilnie 5 śrub mocujących blende tych oryginalnych bo poprzedni właściciel zamontował na klej  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam w klubie. Kupiłem zamiennik blendy a dopiero dziś trafiłem na ten temat. Bo nie wiem jak ją zamontować na tych "kołkach" Nie da się jednocześnie wsunąć w lewo i w prawo. Trzeba demontować tapicerkę wewnątrz na klapie, żeby zamontować tą blendę ? Moja nowa nieoryginalna blenda jest do malowania ale czarna jak lakier samochodu więc nie wiem czy jest sens malować ale po tym jak znalazłem ten temat wiem że starej nie wyrzucę a gdy tylko się ociepli skorzystam z któregoś patentu kolegów albo i wymyślę po swojemu i oryginał wróci na swoje miejsce. A ASO niech liczą straty :-)

 

103444503.jpg

Edytowane przez koromysiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...