Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Oświetlenie wnętrza - lampka

michalson
 Share

Recommended Posts

Witam mam pytanie ile macie w Note lampek do oświetlenia wnętrza ? Czy nad tylną kanapą niema w jakichś wersjach lampki? U mnie jest takie wybrzuszenie jakby na lampkę podejerzewam że da sie tam ją dołożyć czy ktoś już coś takiego próbował może wiązka sufitowa jest już wyprowadzona i wystarczy wyciąc otwór na lampkę ? Może ktoś posiada fotki jak to powinno wyglądać ?

Guest Czeslaw4

Ja mam dwie lampki oświetlenia wnętrza. Jedna nad lusterkiem z przodu a druga nad tylnymi siedzeniami. Jutro postaram się zrobić fotkę i wkleić na forum, jeśli do tego czasu nikt nie wklei.

Acenta 2010 - też dwie lampki. Z przodu nad lusterkiem i nad tylną kanapą. W razie czego jutro pstryknę fotkę.

Trzeba dodać że lampki potrójne...

A jeżeli chodzi o wnętrze to jeszcze pojedyncza lampka w bagażniku :-)

Wysłane z mojego MT11 za pomocą Tapatalk

Eeee to widzę że koledzy ubodzy są :D

ja mam jedno szkło ,ale w nim trzy lampki i każda ma swój wyłącznik!Tak że pasażer może sobie swój kierunek oświetlać :D

A na dodatek ,jest w tych lampkach jeden wspólny wyłącznik którym można załączyć i wyłączyć wszystkie trzy! :D

Ot,technika! :D

No to nie tylko wino i skrzypce lepsze jak starsze :D

W moim też są potrójne lampki i z przodu i z tyłu. Jak w samolocie każdy z pasażerów może skierować światełko na siebie kuuultura nie?! ;):D

No ba!W końcu to klasa biznes,a nie jakaś eco lub turystyka :D

Niech Wam będzie. Wymieniać nie będę :devil: . U mnie jedyne jak dotąd zastosowanie lampki z tyłu, to jej włącznie przez mojego 3 letniego synka za pośrednictwem Mamy, w momencie jak przejeżdżamy pod jakimś mostem lub jedziemy jakimś tunelem. A że to przytrafia się nam niezbyt często, pojedyncza wystarcza.

Swoją drogą, jak już bym był Nissanem i chciałbym oszczędzić te 10 euro centów ;), to raczej zrobiłbym to odwrotnie. Z przodu pojedyncza a z tyłu potrójna. Może przełożę ??? Nie, zostawię jak jest ;).

Guest Czeslaw4

U mnie z przodu jest potrójna a nad tylnymi siedzeniami pojedyncza. Zwykle ta tylna jest na stałe wyłączona.

Dodaję obiecane fotki.

post-51360-0-67088600-1349518710_thumb.jpg

post-51360-0-91088500-1349518736_thumb.jpg

Edited by Czeslaw4

Wrzucam dwa poglądowe skany oświetlenia wnętrza typ B i typ A. Można porównać rożnice.

post-50407-0-48265100-1349524106_thumb.jpg

post-50407-0-23857300-1349524108_thumb.jpg

• Upvote 1

Czyli my mamy B jak bardzo dobre :D

Reszta ma A jak Anormalne :D

tekna 2007 ma podwójne przod i tył, widocznie oszczednosc na elementach posuwa się dalej (tak samo jak z uchwytami do bagażu na tyle tylnej kanapy).

Ranger ma rację, zaoszczedzone kilkadziesiąt eurocentów :-)

No to może im poddamy pod rozwagę wynalazek Łukasiewicza? :D

już to widze :-) notki z lampami naftowymi :-) i okopconą podsufitką :-) :)

Edited by g.a.polak

Panowie, niebezpiecznie odbiegamy od tematu ;).

Podsumowując, mamy w Note dwa rodzaje lampek. W starszych egzemplarzach i można to chyba podsumować - przed FL, jest jeden rodzaj lampek "potrójnych" z przodu i tyłu. W egzemplarzach nowszych - z tyłu są lampki pojedyncze - "biedniejsze" ;).

Najważniejszą informacją dla założyciela tematu jest to, że oba typy lampek są do nabycia dosłownie za grosze na Allegro :).

Troche pozazdrościłem wam tylniej lampki i też sobie założyłem :D

Zrobiłem troche zdjęc jak to wygląda

1. Wycinamy centralnie otwór 42mm x 148mm

2. Wiązki w moim przypadku niebyło do tylnej lampki więc przedłużamy tą przednią, tak jest zrobione fabrycznie trzeba z prawego przedniego słupka poprowadzić 3 kolory (fioletowy żółty i czarny)

3 . Podłączamy i gotowe :)

post-52782-0-60469100-1349802829_thumb.jpg

• Upvote 2

Wow! Witamy w klasie biznes :dribble::icecream:

Trzeba pochwalić. Postarałeś się. To znaczy, że nie miałeś w żadnej lampki z tyłu, że aż musiałeś robić wycięcia? Ale nieźle. :D:huh:, należy ci się :beer:.

Edited by janio