Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Oświetlenie wnętrza - lampka


michalson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie ile macie w Note lampek do oświetlenia wnętrza ? Czy nad tylną kanapą niema w jakichś wersjach lampki? U mnie jest takie wybrzuszenie jakby na lampkę podejerzewam że da sie tam ją dołożyć czy ktoś już coś takiego próbował może wiązka sufitowa jest już wyprowadzona i wystarczy wyciąc otwór na lampkę ? Może ktoś posiada fotki jak to powinno wyglądać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee to widzę że koledzy ubodzy są :D

ja mam jedno szkło ,ale w nim trzy lampki i każda ma swój wyłącznik!Tak że pasażer może sobie swój kierunek oświetlać :D

A na dodatek ,jest w tych lampkach jeden wspólny wyłącznik którym można załączyć i wyłączyć wszystkie trzy! :D

Ot,technika! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim też są potrójne lampki i z przodu i z tyłu. Jak w samolocie każdy z pasażerów może skierować światełko na siebie kuuultura nie?! ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Wam będzie. Wymieniać nie będę :devil: . U mnie jedyne jak dotąd zastosowanie lampki z tyłu, to jej włącznie przez mojego 3 letniego synka za pośrednictwem Mamy, w momencie jak przejeżdżamy pod jakimś mostem lub jedziemy jakimś tunelem. A że to przytrafia się nam niezbyt często, pojedyncza wystarcza.

 

Swoją drogą, jak już bym był Nissanem i chciałbym oszczędzić te 10 euro centów ;), to raczej zrobiłbym to odwrotnie. Z przodu pojedyncza a z tyłu potrójna. Może przełożę ??? Nie, zostawię jak jest ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tekna 2007 ma podwójne przod i tył, widocznie oszczednosc na elementach posuwa się dalej (tak samo jak z uchwytami do bagażu na tyle tylnej kanapy).

 

Ranger ma rację, zaoszczedzone kilkadziesiąt eurocentów :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, niebezpiecznie odbiegamy od tematu ;).

 

Podsumowując, mamy w Note dwa rodzaje lampek. W starszych egzemplarzach i można to chyba podsumować - przed FL, jest jeden rodzaj lampek "potrójnych" z przodu i tyłu. W egzemplarzach nowszych - z tyłu są lampki pojedyncze - "biedniejsze" ;).

Najważniejszą informacją dla założyciela tematu jest to, że oba typy lampek są do nabycia dosłownie za grosze na Allegro :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche pozazdrościłem wam tylniej lampki i też sobie założyłem :D

 

Zrobiłem troche zdjęc jak to wygląda

 

1. Wycinamy centralnie otwór 42mm x 148mm

2. Wiązki w moim przypadku niebyło do tylnej lampki więc przedłużamy tą przednią, tak jest zrobione fabrycznie trzeba z prawego przedniego słupka poprowadzić 3 kolory (fioletowy żółty i czarny)

3 . Podłączamy i gotowe :)

post-52782-0-60469100-1349802829_thumb.jpg

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pochwalić. Postarałeś się. To znaczy, że nie miałeś w żadnej lampki z tyłu, że aż musiałeś robić wycięcia? Ale nieźle. :D:huh:, należy ci się :beer:.

Edytowane przez janio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...