Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

t1 po umyciu chlodnicy nie nagrzewa sie


ceniakenzo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam kolegow

ostatnio wymienilem pompe wody ,plyn chlodzacy, umylem chlodnice (ze 2kg blota wylecialo) i autko nie moze sie zagrzac ciagle jest temperatura troszke ponad kreske tylko. moim zdniem nie powinno tak byc. temperatura powinna byc na polowie , tak bylo przed umyciem chlodnicy. a wy jak myslicie. albo jak macie. powiem jeszcze ze to 3.0 6v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymienić termostat, stara pompa i zawalano chłodnica maskowała uszkodzony termostat a teraz jest wszystko cacy i widać co widac

Edytowane przez Mandor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej go wymień...termostat jest zwykłą częścią wymienną, tak jak klocki czy świece, przy pierwszych objawach od razu do wymiany, później może być :o za późno :punk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no tylko nie mam zbytnio gdzie. bo w dojczach siedze i taka wymiana termostatu napewno ze 100euro kosztuje. a co myslicie o tym zeby zaslonic hlodnice kartonem, taki patent na jakis czas by dal rade chyba co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe wiem czym to grozi kolego jestem mechanikiem :D ale jak urwe srobke np. od termostatu to nie bede mial gdzie tego zrobic jak wiemy to jest stare auto i kazda wymiana czego kolwiek jest ryzykowna bez narzedzi i jakiego kolwiek zaplecza. a i w dojczach niestety czesci sa o polowe drozsze. wiec mysle nad tymczasowym rozwiazaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE WLASNIE SZUKAM NA EBAYU :) ALE GDZIE JA TU POD DOMEM NA ULICY BEDE SPUSZCZAL PLYN CHLODNICZY. NIEMCY ZARAZ POLICJE WEZWA :D

ale nie potrzeba płynu spuszczać do wymiany termostatu

znakomita większość zostanie w instalacji

to co się rozleje pewnie nie zauważa :)

ściągasz górny waż z chłodnicy podstawiasz jakieś naczynie i łapiesz te trochę co wyleci może z 1l, robięłm to bez spuszczania,

Edytowane przez hugh_h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...