Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Prośba o sprawdzenie x-trail warszawa


Gość Waldek7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie Kolegów jestem tu nowy na forum więc kłaniam się forumowiczom.Zacznę może od tego ze poszukuję nissana x-trail i znalazłem autko w komisie w Warszawie( w podanym linku jest to auto ).A co za tym idzie chciałem prosić czy ktoś z Stolicy miałby czas przyglądnąć się tej propozycji będę bardzo wdzięczny ,mam ponad 300km a trochę już po Polsce pojezdziłem i zong aut sporo a ciężko co uczciwego kupić dlatego zwracam się do Kolegów o ew. opinie na temat tego autka.Proszę o waszą pomoc.Pozdrawiam Waldek

http://otomoto.pl/nissan-x-trail-krajowy-szyberdach-klimatron-C24911821.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ci coś pomoże to ze zdjęć widać:

1. malowane felgi

2. obszywana kierownica

3. raczej nieoryginalna gałka

4. z tyłu zderzak chyba źle spasowany

 

Zadzwoń i poproś o zdjęcia na wprost, z obu boków i z tyłu. Jak będziesz miał to napsiz do mnie może coś jeszcze znajdziemy. Znam ten ból szukania dobrego X, sam obejrzałem 11 sztuk zanim znalazłem swojego, który był 12 autem. Łącznie zrobiłem ok 3000km szukając auta, i najpierw robiłe selekcję w zdjęć, potem dzwoniłem do właściciela jak wstępnie pasowało to jechałem ... ale warto poświęcić więcej czasu, bo zaniedbany X-t mści się kosztami jakie trzeba ponieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega zeshky dobrze pisze.

Ja jechałem oglądać 3 X-traile do Sulechowa co jest 330 km ode mnie.Na zdjeciach i z opisu wyglądały naprawdę super,a na miejscu okazały się padlinami.Wybite szyby,rdza i potargane siedzenia.Dobrze,że własciciela nie było bo bym go chyba zabił.Wracając zatrzymałem się w Poznaniu bo miałem dane adresowe na czwarte auto,ale na zdjeciach wyglądało bardzo słabo.Jak się pózniej okazało auto było świetne tylko zdjęcia były okropnie zrobione.Facet wszystko powiedział co i jak,pokazał co trzeba zrobic i auto kupiłem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu z tyłu widać, że zderzak trzaśnięty, no i co do kierownicy to kolega ma rację, że świeżo obszyta, pewno miał dużo większy przebieg.

Co do silnika trzeba go dobrze sprawdzić, bo może brać olej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego x-sa kupiłem w Sulechowie i był drugi który oglądałem,poprostu idealny ,wymażony,jedynym felerem miała być turbina która trochę gwizdała.Nic z nią nie robiłem i już tak półtora roku sobie gwiżdże i jest wszystko OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwizdanie turbiny jest normalnym objawem w tych silnikach przy zalanym oleju 0w30 lub 5w30 lub 5W40 - tyle zaobserwowałem sprawdzając 12 X-trailów jakie oglądałem. Często auta był już zalane olejem 10W40 i gwizdu nie było, a moim zdaniem te silniki nie powinny jeździć na takim oleju, więc jeśli znajdziesz auto tak zalane to odradzałbym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo koledzy dziękuję za spostrzeżenia a zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa to autko wisi już jak się nie mylę ok.4-miesięcy w ogłoszeniach średnio 3500 odsłon i to też daje do myślenia .Mam jeszcze jedno pytanie co wybrać diesla czy pb.Serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsyłaj linki to coś pomogę.

 

Co do dylematu PB czy ON to w sumie co wolisz, lub jak Ci to obojętne to szukaj najlepiej utrzymanego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...