Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jaka składka ubezpieczenia OC dla T30 z 2002r.?


perkozek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym poznać opinie innych forumowiczów co do cen OC które wybrali (w podstawowej wersji OC) dla swoich X-trail'i.

 

W moim przypadku policzyli 515zł OC + 95zł za Szyby, razem 620zł (Axa)

A jak w waszych przypadkach

?

Szukam czegoś tańszego, w ciągu roku podwyższyli się o 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystkie zniżki na OC-420 zł (TUW)

AC-780 zł przy 50% zniżki(TUW)

U tego ubezpieczyciela masz zniżki za długość posiadania prawa jazdy(min 10 lat),wielkość miejscowości,w którj mieszkasz i np:ubezpieczenie domu u tego samego ubezpieczyciela.Wszystko u jednego i masz sporo taniej

 

Ubezpieczając moje robocze auto(VW LT) między TUW-em a WARTą było 800 zł różnicy.Tych z WARTY chyba pogieło

Edytowane przez Pumiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do poniższego tematu

http://forum.nissank...-ubezpieczenie/

 

Nic interesującego w tym linku nie ma.

 

Ja ogólnie mam 70% zniżek. I tak jak inni piszą uzależnione jest od miasta, wartości pojazdu, rocznika, czy do działalności, czy masz jeszcze coś innego ubezpieczonego w danej firmie-np. mieszkanie, to dodatkowo 5% zniżki, jak parking to też 5%, karta stałego klienta również zniżka.

A tak naprawdę to dużo zależy od agenta z którym się współpracuje - on naprawdę może dużo!!!!!!!

Co prawda, mnie samo OC nie interesuje przy dzisiejszych kosztach części i napraw.

Jeszcze co do podwyżek, to wszystkie firmy trochę podniosły stawki.

Pozdrowionka.

Edytowane przez mirekg9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic interesującego w tym linku nie ma.

 

Ja ogólnie mam 70% zniżek. I tak jak inni piszą uzależnione jest od miasta, wartości pojazdu, rocznika, czy do działalności, czy masz jeszcze coś innego ubezpieczonego w danej firmie-np. mieszkanie, to dodatkowo 5% zniżki, jak parking to też 5%, karta stałego klienta również zniżka.

A tak naprawdę to dużo zależy od agenta z którym się współpracuje - on naprawdę może dużo!!!!!!!

Co prawda, mnie samo OC nie interesuje przy dzisiejszych kosztach części i napraw.

Jeszcze co do podwyżek, to wszystkie firmy trochę podniosły stawki.

Pozdrowionka.

A może warto sprawdzić po prostu ofertę przed pisaniem negatywnych komentarzy? Nie przypominam sobie bym robił kalkulację dla Klienta z Łodzi.

 

No chyba, że -20% w Generali + kolejne 20% z promocji Generali, o której niewielu agentów mówi to wszystko za mało. No ale cóż- taka już polska natura, że dużo się mówi, większość negatywnie, przy niewielkiej wiedzy na dany temat.

 

Ale podejmę rękawicę- podeślij dane do kalkulacji, porównamy oferty.

Edytowane przez gtrzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym miał pretensję co do Generali, ale przed końcem ubezpieczenia /jakieś półtora miesiąca/ napisałem meilami do 6-ciu firm z zapytaniami, co mi mogą zaoferować?.

Wiadomo że chcą wszystko wiedzieć - nawet interesuje ich Pesel. Większość lub wszyscy nawet w reklamach pokazują jakie jest niskie OC. Gdy wyliczają to powiedzmy OC jest niższe ale tylko w dwóch firmach. Lecz gdy spytałem że chcę pakiet, to niestety, ale najtańsza firma i tak była droższa o 170zł. Natomiast najdroższa 760zł.

Więc po co dalej i więcej szukać lub dawać więcej ofert, oraz swoje namiary??? Dałem a raczej zapytałem się tylko raz, a już na przyszły rok mi wydzwaniali, informując......

>>> że samochodzik jest już o rok starszy, ale my postaramy się aby płacił pan jak najmnie i niech pan przejdzie do nas <<<<

SZLAK MNIE TRAFIAŁ !!!!

W tej firmie w której jestem już od ponad 20-u lat jest dla mnie najbardziej korzystna.

Dodam, że w każdej firmie oczywiście podawałem te same dane, aby ktoś nie myślał że kombinowałem i dlatego ceny nie są choć troszkę przybliżone.

Jedyne co mogę powiedzieć, to za przyczepę kempingową płaciłem 32zł, a teraz podskoczyła chyba do 40zł.

Edytowane przez mirekg9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę jedynie zagwarantować zdecydowanie korzystniejsze warunki w Generali i w TUZ niż oferują inni agenci. Każdy może to sprawdzić.

 

Proszę o powstrzymanie się od negatywnych komentarzy jeśli nie sprawdziło się oferty. Jak wiadomo są różni agenci (sam to zresztą napisałeś). Jeden stara się sprzedać jak najdrożej, inny jak najtaniej, a trzeci ma jeszcze inną ofertę np. ze względu na duży obrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem oferty tak jak pisałem - aż w sześciu firmach.

Tutaj przyznam Ci rację i wielki ukłon w Twoja stronę, --- tak jak Ty powiedziałeś a ja napisałem wyżej >>>wszystko zależy od agenta a on dużo może<<<

lecz mało jest takich którzy nie korzystali by z większej prowizji. Dlatego my wszyscy tyle płacimy.

 

Apropo, nie pisałem że są różni agenci, lecz napisałem.... A tak naprawdę to dużo zależy od agenta z którym się współpracuje - on naprawdę może dużo!!!!!!!

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niedawno ubezpieczałem - przez net.

U agentów wychodziło mi drożej o około 100zł

 

ubezpieczenie (OC+NNW) na Kutno - było wyliczone na 520zł, na Szczecin 611zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza kalkulacja dla forumowicza:

 

X-Trail 2,2dci 150KM 2008r. LE

Właściciel: 1969r.

Prawo jazdy: 1987r.

Kod pocztowy: 45-910 Opole

Zniżki: -60% na OC i AC

 

Wartość pojazdu: 63 354zł (stałą przez cały rok)

 

Generali:

-OC

-AC (brak amortyzacji, brak udziału własnego, brak pomniejszania sumy ubezpieczenia po szkodzie, STAŁA SUMA UBEZPIECZENIA)

-NNW kierowcy i pasażerów [10tys.zł]

-Assistance Standard

-SZYBY [3tys.zł]

-Bagaż [2tys.zł]

 

Rocznie (po rabatach): 2150zł

Rocznie (standardowa oferta: 3064zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się tylko wydaje że agent dużo może. Agent albo jest uczciwy , albo jest nieuczciwy , albo nie ma wiedzy . Param się tym zawodem od 20 lat i obsługują swoich stałych klientów już w drugim pokoleniu. Nie problem jest podpisać polisę i zapłacić składę. Problemy zaczynają się jak jest szkoda i nie masz do kogo się zwrócić o pomoc.Radzę poszukać dobrego i zaufanego agenta z którym możecie skonsultować swoją sytuację. To oczywiście nie wyklucza możliwości przeglądania innych ofert np w internecie. Napewno żaden żetelny agent obsługujący was kompleksowo nie obrazi się jeżeli skonsultujecie z nim znalezione oferty w innych źródlach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się tylko wydaje że agent dużo może. Agent albo jest uczciwy , albo jest nieuczciwy , albo nie ma wiedzy . Param się tym zawodem od 20 lat i obsługują swoich stałych klientów już w drugim pokoleniu. Nie problem jest podpisać polisę i zapłacić składę. Problemy zaczynają się jak jest szkoda i nie masz do kogo się zwrócić o pomoc.Radzę poszukać dobrego i zaufanego agenta z którym możecie skonsultować swoją sytuację. To oczywiście nie wyklucza możliwości przeglądania innych ofert np w internecie. Napewno żaden żetelny agent obsługujący was kompleksowo nie obrazi się jeżeli skonsultujecie z nim znalezione oferty w innych źródlach.

Z tego właśnie względu na mojej stronie internetowej i wizytówkach jest napisane, że kontakt telefoniczny 24h/dobę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X-Trail 2,2dci 150KM 2008r. LE - jakaś nowa wersja silnikowa?

 

Najmocniej przepraszam za pomyłkę. Oczywiście chodziło o 2,0dci

post-56829-0-23528200-1350288264_thumb.jpg

Edytowane przez gtrzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość drajwer1

Polecam zapoznanie się z tą porównywarką ubezpieczeń: http://www.swiatubezpieczen.com/

 

Nie wiem jak inne, ale wyliczenia w niej wychodzą całkiem sympatyczne. Na pewno znajdziesz coś tańszego, niż proponuje Ci obecny ubezpieczyciel. No i wszystkie zniżki spokojnie możesz uwzględnić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zapoznanie się z tą porównywarką ubezpieczeń: http://www.swiatubezpieczen.com/

 

Nie wiem jak inne, ale wyliczenia w niej wychodzą całkiem sympatyczne. Na pewno znajdziesz coś tańszego, niż proponuje Ci obecny ubezpieczyciel. No i wszystkie zniżki spokojnie możesz uwzględnić. 

 

 

Polecam zapoznanie się z tą porównywarką ubezpieczeń: http://www.swiatubezpieczen.com/

 

Nie wiem jak inne, ale wyliczenia w niej wychodzą całkiem sympatyczne. Na pewno znajdziesz coś tańszego, niż proponuje Ci obecny ubezpieczyciel. No i wszystkie zniżki spokojnie możesz uwzględnić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...