Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

jaki program do airbag


tomek_zgr

Rekomendowane odpowiedzi

witam. orientuje sie ktos ktory program polaczy sie z airbag w n16, korzystam z ScanTool.net i PCMSCAN a one nie wyswietlaja bledu poduszek chyba ze ktos zna sie lepiej, prosze o podpowiedz, mialem wczesniej b5 korzystalem z vaga i bylo wszystko w jednym programie, chyba ze oj kabel jest za krotki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak zanim bede chcial ja skasowac to chcialbym sie dowiedziec jaki byl powod jej zapalenia

 

Nie wiem jaka Almera - bo profil masz niepełny - silnik,paliwo,moc rocznik.

Nie wiadomo ile masz poduszek. Najczęstrzą przyczyną zapalenia się kontrolki AirBag, to przerwa na kostce pod fotelami. Często gdy fotel udsuniesz lub coś pod fotel wsadzisz, to może nastąpić przerwa.

Jeśli i tak pali Ci się już AirBag, to rozłącz kostki, sprawdź przewody, podoginaj styki, psiknij czymś i ponownie złącz. A potem usunięcie-adaptacja kontrolki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa juz uzupełniam...

n16, 1.8/lpg, 2002

mam 4 poduchy, w tym dwie w fotelu, bylem w warsztacie tylko ich komp niemogl sie polaczyc z airbagami, gosc sprawdzal kable i kostki od wszystkich poduszek i amperowo wszystkie wygladaja ok, niesprawdzal tylko czujnikow bo dal sobie spokoj.

a jest jakis program co by sie polaczyl kablem elm327?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...