Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lusterka z migaczem - Zamiana


NuMeR

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z chęcią pozbycia się wszystkich chromów w mojej navarce które chce zastąpić czarnymi elementami z chęcią zamienię chromowane lusterka z migaczami na czarne lusterka z migaczami chętnych proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że cięzko będzie znaleźć. Sam bym się chętnie zamienił. Napisz może w dziale Pathfindera, tam chyba lusterka były malowane w kolorze nadwozia, może szybciej znajdziesz chętnego.

 

A przepraszam, w Pathfinderze zdaje się nie ma migaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pacie są migacze w lusterkach od 07r

@NuMeR o ile dobrze pamiętam to w Navce te nakładki chromowe są z plastiku jeśli tak to wystarczy usunąć powłoke chromową i pomalować.

Hmm wiem ale dlatego chcial bym sie zamienic zeby uniknac malowania a moze wtedy 2 strony byly by zadowolone ;) sa osoby co maja czarne a chcialy by miec chrom ;) tak czy tak dzieki za odp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

kolego NuMer ,chetne zamienie sie z toba na lusterka.Akurat tak sie sklada ,ze bede za tydzien w poslce...jednak..MOje lusterka sa czarne,bez kierunkow..Nie wiem czy akie cos ci odpowiada..Ps.Czy ja podlacze twoje lusterka czy trzeba cos przerabiac zeby kierunki dzialaly?Chyba w mojej wersji z lustrami bez kierunkow,niema oryginalnie podlaczen do kierunkow?;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kierunki są w lustrach to nie ma w błotnikach przednich i odwrotnie. Nie znam się na przepisach ale chyba jakieś kierunki musza być na boku, więc nie każda zamiana wchodzi w grę. Ale może NuMeR będzie zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego NuMer ,chetne zamienie sie z toba na lusterka.Akurat tak sie sklada ,ze bede za tydzien w poslce...jednak..MOje lusterka sa czarne,bez kierunkow..Nie wiem czy akie cos ci odpowiada..Ps.Czy ja podlacze twoje lusterka czy trzeba cos przerabiac zeby kierunki dzialaly?Chyba w mojej wersji z lustrami bez kierunkow,niema oryginalnie podlaczen do kierunkow?;/

 

Hej nie takie kierunki nie wchodza w gre tylko lusterka z kierunkami oraz podswietlaniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...