Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gość Kawa z Rana

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

Mam niestety problem z wymiana komputera a właściwie całej otoczki tego ustrojstwa czyli kluczki stacyjki itd itp zestawy takie sa nie powalają cena jakos bardzo ale problem jest inny.

W moim nissanie jest komputer hitachi MEC19-020 i nic o tym w sieci nie znalazłem a tym bardziej do kupna, pytanie jest nastepujace jaki komputer do mej balbiny bedzie dobry? moge inny wlożyc?

 

dane balbiny: P11 , rok 2001/2002 , 140km , 2.0 benzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę u ciebie że końcówka produkcji to raczej masz bez EGR , jak możesz podać miesiąc produkcji postaram ci podać nr. komputera wg. katalogu nissana . Może też być vin. Ja bym polecił wymienić komputer i odłączyć immobilizer przez jakiegoś magika wyjdzie taniej niż wymieniać wszystkie zamki i stacyjkę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak skrzynie masz manualna ( znalazłem kiepski dekoder vin czynny ) to nr. seryjny komputera który możesz zamontować 237107J504 lub 237107J519 ale sprawdź z tym co masz zamontowany u siebie . Komputer masz za środowym panelem na podłodze blisko grodzi silnika .

Silnik masz bez EGR jak zamontujesz komputer od auta które miało EGR będzie ci się palił check .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj w częściach na allegro kto rozbiera P11.144 z SR20 po 2000 roku i pisz do nich maile że poszukujesz komputera z takimi nr. ....................

od anglika też bierz , jak kupisz od starszego modelu będzie się palił check i też będzie cię denerwować po jakimś czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...