Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Guest Kawa z Rana

Recommended Posts

Guest Kawa z Rana

witam

Mam niestety problem z wymiana komputera a właściwie całej otoczki tego ustrojstwa czyli kluczki stacyjki itd itp zestawy takie sa nie powalają cena jakos bardzo ale problem jest inny.

W moim nissanie jest komputer hitachi MEC19-020 i nic o tym w sieci nie znalazłem a tym bardziej do kupna, pytanie jest nastepujace jaki komputer do mej balbiny bedzie dobry? moge inny wlożyc?

dane balbiny: P11 , rok 2001/2002 , 140km , 2.0 benzyna

Widzę u ciebie że końcówka produkcji to raczej masz bez EGR , jak możesz podać miesiąc produkcji postaram ci podać nr. komputera wg. katalogu nissana . Może też być vin. Ja bym polecił wymienić komputer i odłączyć immobilizer przez jakiegoś magika wyjdzie taniej niż wymieniać wszystkie zamki i stacyjkę .

Guest Kawa z Rana

nr vin sjntcap11u0608966

dzięki tylko teraz znaleźć takiego magika ale najpierw komputer to już coś sie ruszy.

Jak skrzynie masz manualna ( znalazłem kiepski dekoder vin czynny ) to nr. seryjny komputera który możesz zamontować 237107J504 lub 237107J519 ale sprawdź z tym co masz zamontowany u siebie . Komputer masz za środowym panelem na podłodze blisko grodzi silnika .

Silnik masz bez EGR jak zamontujesz komputer od auta które miało EGR będzie ci się palił check .

Guest Kawa z Rana

dzięki,check niech sie pali było autko działało tylko, że znaleźć taki komputer graniczy chyba z cudem, jeżeli ktos ma jakieś pomysły, sugestie to chetnie wysłucham każdej.

Szukaj w częściach na allegro kto rozbiera P11.144 z SR20 po 2000 roku i pisz do nich maile że poszukujesz komputera z takimi nr. ....................

od anglika też bierz , jak kupisz od starszego modelu będzie się palił check i też będzie cię denerwować po jakimś czasie.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...