Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Klikanie - pedał hamulca


Moby7

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

od kilku dni przy kazdym zwolnieniu hamulca noznego slysze pojedynczyk klik-przypomina klik myszki komputerowej

 

klik daje sie uslyszec juz pod koniec zwalniania pedalu hamulca, kiedy zwalniam pedal powoli dzwiek jest cichszy niz przy normalnym zwalnanianiu. Czy u Was jest podobnie?

 

 

zagladalem na pedał ale nie widze tam niczego co mogloby powodowac taki dzwiek, nic tam tez nie zahacza o pedal

 

ps. zauwazylem takze na dywaniku obok pedalu hamulca filcowe kolko srednicy chyba 5cm, grubosci ok 2cm z jednej strony koloru czarnego z drugiej filc co moglo ono zaslepiac.? Kolko wyglada wlasnie jak zaslepka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kółko to zapewny wycinka maty głuszącej ,z miejsca gdzie jest jakiś otwór technologiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy kazdym zwolnieniu hamulca noznego slysze pojedynczyk klik-przypomina klik myszki komputerowej

 

klik daje sie uslyszec juz pod koniec zwalniania pedalu hamulca, kiedy zwalniam pedal powoli dzwiek jest cichszy niz przy normalnym zwalnanianiu.

 

może pstryczek od świateł stop słychać

jak sie zegniesz to zobaczysz nad pedałem hamulca

chyba ze sa sterowane elektronika kosmiczną to sorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kółko to zapewny wycinka maty głuszącej ,z miejsca gdzie jest jakiś otwór technologiczny.

 

 

własnie go tam wsadziłem jest jeden otwor o tej srednicy obok układu kirowniczego

 

może pstryczek od świateł stop słychać

jak sie zegniesz to zobaczysz nad pedałem hamulca

chyba ze sa sterowane elektronika kosmiczną to sorki

 

 

Zagladalem i jest tak jak piszesz. Wylacznik swiatel stop tak klika

 

W Waszych Notesach tez tak klika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie klika.Może TTTM ,lub się kończy ,że tak powiem.Ale jeszcze nikt na forum nie potwierdzał wymiany tego czujnika więc chyba TTTM :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...