Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] Jak wyjąć radio?


krajesiak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Szukałem na forum długo (bo kiedyś widziałem) instrukcję jak wyjąć radio z p12. Zaczelo mi chrobotac kiedy plyta jest w srodku i nie czyta ich.

Możecie mi udzielić rady jak je wyjąć?

Kolejne pytanie czy jak wymienie radio z innego nismo to będzie współpracować z moim autem bo slyszalem ze sa zabezpieczone.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez krajesiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe radio u ciebie trzeba zgrywać z komputerem aby wszystko banglało

a żeby wyjąc radio musisz zdjąc panel srodkowy

oderwać plastiki przy nogach nastepnie odkrecić wkrety tunelu srodkowego rozgiąc je

złapac od tyłu panel środkowy i pociągnąc do siebie

bedą chaczyły zaczepy na dole pomiedzy tunelem a panelem tam przy gałce zmiany biegów pokombinuj i rozłącz je następnie cały środkowy plastik zdejmujesz odczepiasz dwie wtyczki od panela nawigacji i włącznika awaryjnych

i teraz masz wszystkie śróbki na widoku wszystko co widzisz odkręcasz i wyjmujesz całe radio odłączasz chyba dwie wtyczki i antenę albo inne kabelki i masz je w reku

ot i cała filozofia

Edytowane przez jwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a cco ci padło bo jeśli tylko CD to mozna zrobić przeszczep i kula dalej ale jeśli całe radio to niestety pod kompa trzeba

NIe wiem gdzie ale ktoś wyczaił jakiegoś radiowca który zespawał mu radio z systemem ale nie wiem czy nie mieszam tematów????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ponownie,

 

Nowe radio bylo u elektronika celem rozkodowania, mowil ze ustawil kod 0000 - teraz pytanie, czy montujac je bede musial ten kod gdzies wpisac?

Jeśli tak to jak wpisywać zera na tej klawiaturze.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniam całe radio, ja sie obawiam ze kodu sie w ogole nie wpisuje i ze trzeba odczytac kod z eeprom starego radia i zmienic na ten sam kod w nowym.

Edytowane przez krajesiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...