Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zamek w klapie bagażnika


Krzywulec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja napiszę tak. Mam już swoje lata. Po necie śmigam trochę czasu. Staram się dbać o bezpieczeństwo w sieci. Otrzymałem na e'maila pisemko od tego forumowicza. I powiem tak. Owszem przewody się kruszą. Ale nie tylko w nisanku note i nie w każdym.  Nie bardzo chce mi się angażować w przepychanki dotyczące wadliwych kabelków, ponieważ uważam, że kolega "NOTE przerywające przew"  nie jest tym za kogo się podaje. Dlaczego? Dlatego, że wg mnie nazwa użytkownika jakaś dziwna! Nazwisko też Roman Polański, może prawdziwe ale już mamy jednego Romana Polańskiego-reżyser. Wprawdzie jest adres i telefon - nie dzwoniłem. Na koniec - pytanie kto się loguje w jednej tylko sprawie, żeby wywołać nie wiem co??????reakcje???? na co???? To wszystko z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyjrzałem się dokładnie tym kabelkom i stwierdzam,że są one do początku źle zaprojektowane.Wszelkie naprawy związane z wymianą wiązki elektr.czy nawet z wymianą auta niewiele pomogą.Temat będzie powracał.Błąd powstał,moim zdaniem już na desce kreślarskiej w fazie projektowania auta. Myślę,że Nissan doskonale o tym wie i wszystko co może zrobić to przy sprzedaży informować klienta, żeby jeżdżąc nie korzystał z bagażnika. Tym bardziej,że model schodzi z produkcji,a w nowym pewnie to zweryfikują. Z mojej strony temat uznaję za zakończony,a gdy mi się przydarzy taka przygoda,nawet na gwarancji,na pewno nie pojawię się w serwisie.Mam swoje sposoby naprawy wiązki elektr.łącząc to na kostki z możliwością ew.wymiany krótkiego,wadliwego odcinka.

Bo jak już pisałem auto podoba mi się z każdym dniem coraz bardziej i pewnie zostanie na dłużej.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę tak. Mam już swoje lata. Po necie śmigam trochę czasu. Staram się dbać o bezpieczeństwo w sieci. Otrzymałem na e'maila pisemko od tego forumowicza. I powiem tak. Owszem przewody się kruszą. Ale nie tylko w nisanku note i nie w każdym.  Nie bardzo chce mi się angażować w przepychanki dotyczące wadliwych kabelków, ponieważ uważam, że kolega "NOTE przerywające przew"  nie jest tym za kogo się podaje. Dlaczego? Dlatego, że wg mnie nazwa użytkownika jakaś dziwna! Nazwisko też Roman Polański, może prawdziwe ale już mamy jednego Romana Polańskiego-reżyser. Wprawdzie jest adres i telefon - nie dzwoniłem. Na koniec - pytanie kto się loguje w jednej tylko sprawie, żeby wywołać nie wiem co??????reakcje???? na co???? To wszystko z mojej strony.

 

Przyłączam się do Janio - nie ciągnijmy tego dłużej. Od samego początku miałem wątpliwości - w szczególności do metod stosowanych przez Pana Romana. Dodatkowo Pan Roman deklaruje, że jest z Legnicy czego adres IP nie potwierdza i wskazuje Białystok, Wrocław itp. Dziwna to sprawa i nie wiadomo o co w tym wszystkim chodzi. Od tej chwili ten wątek w tym temacie będzie moderowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może dajmy człowiekowi doprowadzić sprawę do końca i wtedy się zobaczy , a nie kłody pod nogi.  Na siłę nikogo nie przekonasz. Jani już zdecydował i to jest jego sprawa .

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderowany nie oznacza, że posty będą kasowane. Po prostu będę się temu wątkowi przyglądał w kontekście możliwości jakie posiadam - tzn. śledzenie IP itd. Na chwilę obecną wydaje mi się to trochę podejrzane. Ale oczywiście mogę się mylić. Mam pewe założenia co do tej sprawy. Zobaczymy czy się sprawdzą. Nie zamierzam póki co wywalać Panu Romanowi kłód pod nogi i liczę, że będzie się z nami dzielił dalszymi informacjami w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę tak. Mam już swoje lata. Po necie śmigam trochę czasu. Staram się dbać o bezpieczeństwo w sieci. Otrzymałem na e'maila pisemko od tego forumowicza. I powiem tak. Owszem przewody się kruszą. Ale nie tylko w nisanku note i nie w każdym.  Nie bardzo chce mi się angażować w przepychanki dotyczące wadliwych kabelków, ponieważ uważam, że kolega "NOTE przerywające przew"  nie jest tym za kogo się podaje. Dlaczego? Dlatego, że wg mnie nazwa użytkownika jakaś dziwna! Nazwisko też Roman Polański, może prawdziwe ale już mamy jednego Romana Polańskiego-reżyser. Wprawdzie jest adres i telefon - nie dzwoniłem. Na koniec - pytanie kto się loguje w jednej tylko sprawie, żeby wywołać nie wiem co??????reakcje???? na co???? To wszystko z mojej strony.

Witam.

 

Bardzo proszę kolego zadzwoń.

Mój nr. 601748376

Nr samochodu NOTE DL 64744

 

Nie jestem anonimowy tak jak TY.

Roman Polański

Legnica

 

 

Przyłączam się do Janio - nie ciągnijmy tego dłużej. Od samego początku miałem wątpliwości - w szczególności do metod stosowanych przez Pana Romana. 

 

Witam.

 

Bardzo zależy firmie Nissan za zatuszowniu sprawy.

 

Piszesz kolego bzdury. Mieszkam w LEGNICY  i posty są wysyłane z LEGNICY.

 

NR rej samochodu ;DL 64744

 

Ubezp. AVIVA.

 

Można sprawdzić w w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem absolwentem Politechniki Wrocławskiej , rocznik 1979  , Wydziału Elektrycznego , specjalizacja : elekrotechnologia .

Od 1985 posiadam uprawnienia, projektowe, kierownicze, oceny i badania instalacji elektycznych ( ps. dla innych użytkowników NISSAN Klub mogę wykonać ekspertyzę  instalacji elekrycznej NOTE po zniżkowej 70 % cenie - to tak żartem).

 

MOIM CELEM JEST INFORMOWANIE  UŻYTKOWNIKÓW  NISSANÓW NOTE, JAK MAJĄ POSTĘPOWAĆ W PRZYPADKU AWARII INSTALACJI ELEKRYCZNEJ W PRZEGUBIE DO KLAPY BAGAŻNIKA. 

Nie naprawić samodzielnie , tylko żądać wymiany wadliwej wiązki przewodowej na koszt firmy Nissan.

 

 

Osoby naprawdę zainteresowane współpracą ze mną  w sprawie bezpieczeństwa  użytkowanych Nissanów NOTE proszę o bezpośredni kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

 

 

PS. Ma nadzieję ,że Pan Moderator na zasadzie złośliwości nie usunie mojego wpisu.

     Dziwią mnie też podejrzenia  klubowiczów dotyczące  mojego imienia i nazwiska , ja mam okazję znać również swojego imiennika, tego od PIANISTY.

 

 

POZDRAWIAM

 

Roman Polański

Legnica

tel. 601748376

hr.polanscy@wp.pl

 

Nissan NOTE DL 64744

post-82063-0-34074000-1397234647_thumb.jpg

Edytowane przez ranger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za stos inwektyw i pomówień, które z oczywistych względów zostały zmoderowane, powinienem użytkowania "NOTE przerywające przew" zablokować - zwłaszcza, że jego udział w forum wydaje się całkowicie monotematyczny i ociera się o niezgodność z regulaminem. Forum klubu nie służy propagacji prywatnych spraw i sporów z kimkolwiek. Sprawę pozostawiam do własnych ocen.

 

Na koniec - adres IP nie jest daną osobową, prywatną czy chronioną. Udostępnienie publicznego jak nazwa wskazuje adresu IP, nie jest niczym niezwykłym zwłaszcza, że jest on pozostawiany wszędzie, trzeba tylko wiedzić gdzie na niego spojrzeć - co też nie jest wiedzą "tajemną". Cała sprawa wygląda dość nie typowo, zwłaszcza ze względu na sposób jej rozgłaśniania przez zainteresowanego. Wątpliwości jakie się pojawiąją są głosem w dyskusji, czy się to komuś podoba czy nie. 

 

Reasumując - w przedmiotowej sprawie wszystko zostało już powiedziane. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z autorem na  PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa, którą przedstawiłem nie jest sprawą prywatną.

Dotyczy wadliwości samochodu Nissan Note , skrzętnie ukrywaną przez producenta.

 

Forum ma służyć takim tematom, a nie być propagandą sukcesu firmy Nissan.

Problem jest bardzo poważny i jak widać dotyczy wielu użytkowników ( a następnych będzie dotyczył w przyszłości).

 

Zwracam też uwagę na tolerowanie bezprawnych napraw instalacji elektrycznej przez osoby nieuprawnione.

Jest to typowe działanie użytkowników , mające na celu oszczędność finansową.

 

Przy  odsprzedaży takiego pojazdu innemu użytkownikowi, odpowiedzialność ( w karną) w przypadku ewentualnego pożaru auta ( nawet za kilka lat) -   ponosi osoba , która wykonała  samodzielnie naprawę.

Edytowane przez ranger
Usunięcie pomówień pod adresem moderatora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy byśmy się kierowali obawami przy sprzedaży auta, to żaden z nas nic by nie robił osobiście, tylko oddawał auto do serwisu. Dla mnie sytuacja jest następująca. Nikogo nie atakuję, ale kto loguje się na forum tylko i wyłącznie po to, żeby zyskać poparcie w sprawie wad nissana. Jesteśmy raczej po to by sobie pomagać w różnych sytuacjach i wymieniać doświadczenia. Chociażby w sprawie takiego cukierka, który gdzieś tam się potoczył, ponieważ czasem i serwisy nie mogą znaleźć usterki. Dodam jeszcze, że mieszkam od stolicy ok 40 km. najbliższe ASO mam też w takiej odległości. Jestem obecnie osobą bardzo zajętą. Nie chce mi się z byle czym gnać do serwisu jak mogę sam zrobić. Nie mam czasu ani chęci na potyczki dotyczące drobnych usterek. Dlatego jak wiemy z praktyki  wiele napraw wykonujemy sami i wykonywać będziemy z rożnych powodów. Proponuję nie drążyć już tego tematu.  

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do użytkonika NOTE przerywające przew. Pana wpisy są moderowane, ponieważ zawierają groźby i insynuacje pod moim adresem. Informacja o moderacji jest widoczna. Ze względu na Pana "wrażliwość" nie zamieszczałem informacji o powodzie edycji ale skoro Pan sobie tego życzy - bardzo proszę.

 

Niepokojące jest to, że w treści Pana ostatnich wypowidzi widać próbę zastrzaszania także innych użytkowników.

 

Reasumując - w Pana wypowiedziach pozostawiana jest tylko część dotycząca sprawy. To, że po usunięciu "prywatnych wycieczek" pozostaje nie wiele to już inne zagadnienie.

 

Ze względu na to, że Pana ostatni post był jedną insynuacją i groźbami, został usunięty w całości.

Moderowanie postów jest zgodne z regulaminum tego forum. Mam nadzieję, że rejestrując się tutaj, przeczytał Pan ten regulamin.

 

Proszę pisać na temat ! Inne treści będą moderowane. Jeżeli nie podobają się Panu zasady tutaj panujące, proszę zmienić forum.

 

Z mojej strony to tyle. Proszę mnie już nie zaczepiać słowine w tej sprawie. Nie będę się już w tej kwestii wypowiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Moderatorze- obrońco firmy Nissan !

 

Mój wpis  nie został zmoderowany- został całkowicie usunięty.

Nie mam najmniejszej ochoty Pana pouczać ani cokolwiek Panu wyjaśnić.

Ostrzegam, że informacja o Białymstoku jest naruszeniem prawa.

O ile prokuratura postawi firmie Nissan zarzuty związane z wadliwymi przewodami i ukrywaniem sprawy, to wówczas powiadomię organy ścigania o Pana działalności jako Moderatora, w celu zatuszowania sprawy na forum publicznym ( nie jest Pan anonimowy jako Ranger czy Moderator).

Ja Panu nie grożę, informuję Pana jedynie o działaniu niezgodnym z prawem.

 

Uważam , że ma Pan silne powiązania z firmą Nissan i z tego powodu stara się Pan usilnie zignorować problem i zdyskredytować mnie na forum.

 

Moim celem ,  którego Pan nie potrafi albo nie chce zrozumieć - jest powiadomienie innych użytkowników Nissanów Note o realnym zagrożeniu pożaru spowodowanym przerywającymi się przewodami !!!

 

Informuję, że moje wpisy kopiuję w chwili dokonania wpisu na forum  Nissanklub.

.

Pozdrawiam.

 

Roman Polański

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymyślono nawet nazwę na taką przypadłość - "pieniactwo sądowe". Szanowny Panie Note przerywające przew - jeśli uznał Pan mój wpis za  wyczerpujący znamiona czynu zabronionego - trudno. Proszę wskazać mi miejsce, czas i numer sali, w której mam się stawić. Tymczasem proszę o zaprzestanie przerzucania się zawoalowanymi groźbami. To forum stworzono ku rozrywce, miłemu spędzaniu czasu, plotkom i poradom, z których można skorzystać lub nie - musu nie ma. Szczerze współczuję moderatorowi,że w ogóle usiłuje odpowiadać na Pańskie pretensje i daje w ten sposób pożywkę do kolejnych porcji epistolografii. Ranger wyluzuj, nie widzę sensu ciągnąć tej niesmacznej dyskusji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja głupi,sprzęt u Ciebie kupuję,a ty masz takie silne powiązania z nyską ;) .Bądź kolegą,załatw rabacik :)

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co chłopaki, ręce mi już opadły całkowicie.  Obiecałem sobie, że oleję temat i to właśnie czynię :). Niech sobie chłop pisze, pozywa do sądu, prokuratury i gdzie tam jeszcze uważa :D.

 

 

Widzisz Manix jaki ze mnie gość ? ;). Ja tu bracie powiązany z Nissanem jestem  a to co dziobię tu na miejscu to tylko taka przykrywka :D. Kurczę a jednak się wydało - a tak się z tym kryłem  ;). Oczywiście chłopaki, pogadamy o rabatach ;). Dla Manixa rabat na nowego QQ a dla Dara na nową Drakulę. Mocny jestem i w Renault-Dacia też mam wejścia  :). W końcu jestem poważną osobą w Nissanie :D.

 

No a jak jednak nie jestem, to też mogę kogoś podać do sądu za publiczne pomówienia ?  :0ulan:  :bicz:  :10_9_206:... Szkoda gadać ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam na milicję wszystkich, absolutnie wszystkich na tym forum!!!!!!!!!!!1111111111111oneone. Żodyn się nie wywinie, żodyn!

Aha i do prokuratora też

4d3d30a63d9c5c731.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no...ktoś ma najwidoczniej objaw zwany przerostem formy nad treścią.Dajmy już sobie z tym spokój panowie,spuśćmy nad tym zasłonę milczenia...Ale mi się teatralnie powiedziało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...