Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wylogowanie radia!!


Ciufryd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie czy ktos z Was jest w stanie mi podac jakies namiary na warsztat, który jest w stanie wylogowac radio ze starego samochodu i przystosowac je do mojego X'a.

Pozdrawiam, dzieki za pomoc... milo by bylo zeby warsztat byl w okolicach katowic lub krakowa ale jak bedzie gdzies dalej to moze uda sie wyslac radio.

 

Pozdrawiam jeszcze raz :)

Ciufryd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wylogować?? czyli zdjąć kod??? jak tak, to raczej każdy porządny warsztat zajmujący się radiami samochodowymi, u mnie rozkodowanie do P11.144 kosztowało 50zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedzialem sie ze radio, ktore mnie interesuje np takie ...http://moto.allegro.pl/radio-cd-nissan-qashqai-navara-d40-i2683148327.html

jest jakos sprzezone z numerem vin samochodu w ktorym gralo... i zeby dzialalo w nowym aucie musi byc wylogowane..

masz moze jakies namiary na taki warsztat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze się dowiedziałeś, bo większość OEM-owych radioodtwarzaczy jest sprzężona z samochodem, czyli za każdym razem jak rozepniesz AKU, nei musisz wpisywać kodu, i aby zadziałało w innym aucie, to musisz je rozkodować. Jak swoje zmieniałem, to zaniosłem do warsztatu i powiedzieli, że spróbują i się udało, poszukaj u siebie bo chyba też są i dadzą radę, jak nie to możesz podesłać i zaniosę ale gwarancji na sukces nie dam bo się tym nie zajmuję i nie wiem czy dadzą radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, podzwonie jutro jeszcze po jakis okolicznych warsztatach a jak nic nie wyjdzie to jak mogl bym Cie prosic bylo by extra, albo jak bys mogl dac namiar na ten Twoj warsztat bylo by bomba.

Radia jeszcze nie mam ale szybko kupie bo jest ich masa na allegro. tyle ze nie wiedzialem czy bedzie dalo sie to rozkodowac i czy bedzie u mnie dzialac.

Generalnie musze jeszcze sprawdzic czy bedzie dzialal z Tym radiem pilot w x-trailu z 2004 roku ale to juz najmniejszy probolem

Najwazniejsze jest radio i modul bluetooth :)

 

dzieki jeszcze raz !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

dobrze się dowiedziałeś, bo większość OEM-owych radioodtwarzaczy jest sprzężona z samochodem, czyli za każdym razem jak rozepniesz AKU, nei musisz wpisywać kodu, i aby zadziałało w innym aucie, to musisz je rozkodować. Jak swoje zmieniałem, to zaniosłem do warsztatu i powiedzieli, że spróbują i się udało, poszukaj u siebie bo chyba też są i dadzą radę, jak nie to możesz podesłać i zaniosę ale gwarancji na sukces nie dam bo się tym nie zajmuję i nie wiem czy dadzą radę

 

dobrze się dowiedziałeś, bo większość OEM-owych radioodtwarzaczy jest sprzężona z samochodem, czyli za każdym razem jak rozepniesz AKU, nei musisz wpisywać kodu, i aby zadziałało w innym aucie, to musisz je rozkodować. Jak swoje zmieniałem, to zaniosłem do warsztatu i powiedzieli, że spróbują i się udało, poszukaj u siebie bo chyba też są i dadzą radę, jak nie to możesz podesłać i zaniosę ale gwarancji na sukces nie dam bo się tym nie zajmuję i nie wiem czy dadzą radę

 

dobrze się dowiedziałeś, bo większość OEM-owych radioodtwarzaczy jest sprzężona z samochodem, czyli za każdym razem jak rozepniesz AKU, nei musisz wpisywać kodu, i aby zadziałało w innym aucie, to musisz je rozkodować. Jak swoje zmieniałem, to zaniosłem do warsztatu i powiedzieli, że spróbują i się udało, poszukaj u siebie bo chyba też są i dadzą radę, jak nie to możesz podesłać i zaniosę ale gwarancji na sukces nie dam bo się tym nie zajmuję i nie wiem czy dadzą radę

witam .Jak dobrze zrozumiałem to w moim QQ  z 2009 po rozpięciu aku nie będę musiał wpisywać kodu radia ,na razie wszystko o.k ale gdybym musiał rozlączyć aku myślałem ,że radio poprosi o cod.Moje obawy duże bo kodu nie posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...