Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kodowanie zamka centralnego w kluczyku Note 1,4 2006r


Gość darrick

Rekomendowane odpowiedzi

Zagubiłem jeden z kluczy do Note 1,4 2006r ( nie lubie posiadać 1 ). Zakupiłem na allegro klucz, dorobiłem grot oraz zaprogramowałem transponder. Kluczyk odpala Notka zostało tylko zaprogramować w nim zamek centralny. Oczywiście ASO to proste ale kosztowne ( dobry wyjazd na dorsza np Ustka ).

Słyszałem, ze można samemu zaprogramować zamek centralny w kluczyku. Jeżeli ktoś z Was posiada taką wiedzę to proszę się nią podzielić :)

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tego:

 

1. przekręcić kluczyk w stacyjce 6 razy w ciągu 10 sekund (włączasz zapłon i wyłączasz), po 6 razie na pozycję ACC i powinien mrugnąć kierunkami 2 razy.

 

2. trzymając pilota blisko stacyjki wcisnąć i trzymać na pilocie UNLOCK, trzymając UNLOCK wciskasz 3 razy LOCK- powinien mrugnąć 1 raz kierunkami.

 

3. następnie bierzesz drugiego pilota i też wciskasz i trzymasz UNLOCK i 3 razy wciskasz LOCK- znów powinien mrugnąć 1 raz kierunkami.

 

4. na końcu przekręcasz na pozycję ZAPŁON i wtedy powinien mrugnąć 2 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

hymmm

Wygląda to nie skomplikowanie.

Zaświtała mi właśnie w głowie taka myśl: "a co jeżeli poprzedni właściciel zrobił sobie tak trzeci kluczyk?"

Pewnie nie da się, w tak sam prosty sposób, wygenerować zupełnie nowego kodu do pilota?

.

.

.

Punkt 8 mówi o tym, że zapisywany jest zupełnie nowy kod?

Czy komuś zadziałała ta procedura?

Ja już próbuje od jakiegoś czasu i w ogóle nie chce zamrugać pierwszy raz.

Próbowałem z zamkniętymi i otwartymi drzwiami.

Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...