Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Wiązka elektryczna w kabinie

elDiabollo

Recommended Posts

Witajcie, jestem posiadaczem P-10 w dość ubogiej wersji wyposażenia i chciałbym ją trochę doposażyć el. szyby i takie tam.

I teraz pytanie do Was gdzieś na forum trafiłem na wzmiankę iż do pewnego roku primery miały identyczną wiązkę elektryczną. Moja jest z 93 roku przed zabraniem się do pracy mającej na celu podniesienie standardu wyposażenia chciałem się o to właśnie zapytać.

Z góry dziękuję za odpowiedzi. Jeśli gdzieś to już było na forum poruszone przepraszam i prosił bym o linka do tematu bo niestety nie znalazłem.

pozdrawiam

• 5 months later...
Guest paweł6488

Nikt nic nie pisze, a szyby pewnie już dawno założone:) Ale przyda się dla innych użytkowników forum. Ja posiadam P10 GA16DS z 91r. U mnie podobnie, wersja bardzo uboga, jedynie posiada elektryczną regulację poziomu świateł. Z tego co wiem w mojej P10 pod środkowym panelem są dwie kostki (biała i niebieska), a więc na pewno teoretycznie el. szyby da się zamontować. Dziś kupiłem mechanizmy, wiązki z drzwi oraz przyciski (panel już miałem). Jak zamontuję to napiszę jeszcze jakieś spostrzeżenia.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...