Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Wiązka elektryczna w kabinie


elDiabollo

Recommended Posts

Witajcie, jestem posiadaczem P-10 w dość ubogiej wersji wyposażenia i chciałbym ją trochę doposażyć el. szyby i takie tam.

I teraz pytanie do Was gdzieś na forum trafiłem na wzmiankę iż do pewnego roku primery miały identyczną wiązkę elektryczną. Moja jest z 93 roku przed zabraniem się do pracy mającej na celu podniesienie standardu wyposażenia chciałem się o to właśnie zapytać.

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi. Jeśli gdzieś to już było na forum poruszone przepraszam i prosił bym o linka do tematu bo niestety nie znalazłem.

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Guest paweł6488

Nikt nic nie pisze, a szyby pewnie już dawno założone:) Ale przyda się dla innych użytkowników forum. Ja posiadam P10 GA16DS z 91r. U mnie podobnie, wersja bardzo uboga, jedynie posiada elektryczną regulację poziomu świateł. Z tego co wiem w mojej P10 pod środkowym panelem są dwie kostki (biała i niebieska), a więc na pewno teoretycznie el. szyby da się zamontować. Dziś kupiłem mechanizmy, wiązki z drzwi oraz przyciski (panel już miałem). Jak zamontuję to napiszę jeszcze jakieś spostrzeżenia.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...