Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] banalne pytania o klimatronik


Gość bobtrebor

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli włączę auto i klimę oraz ustawię temperaturę np 23 przy nieco niższej temperaturze na zewnątrz to sprężarka działa a wyższa temperatura jest z dogrzewania ?

 

czy jeśli nie ma symbolu a/c a świeci się auto to temperatura jest utrzymywana ?

 

jak spowodować by przy włączeniu nawiewu nie włączała się jednocześnie klima ?

 

:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to wygląda:

 

pokretla.jpg

 

według mnie:

1. sprężarka działa i powietrze jest dogrzewane

2. Jeśli nie jest włączone a/c to klima jest wyłączona i temperatura może być utrzymana, ale w możliwym zakresie w zależności od temp. zewnętrznej

3. nacisnąć przycisk wyłączający klimę :-) czyli A/C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak spowodować by przy włączeniu nawiewu nie włączała się jednocześnie klima ?

 

:oops:

 

Witam.

Być może o to własnie Ci chodzi. Wg instrukcji, cytuje:

"wybranie kierunku nawiewu (i w tym miejscu jest symbol nawiewu na szybę) powoduje automatyczne włączenie klimatyzacji i wyłączenie recyrkulacji powietrza".

Wniosek: przekręc pokrętło kierunku nawiewu w inną pozycje i spróbuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, to działa, tylko nic zmienia w moim podejściu bo wolałbym by po prostu zapamiętywał poprzednie ustawienie, preferuję właśnie nawiew na szybę a nie na nogi czy w twarz ale nie przymusowo z klimą a sposób działania systemu w aucie zmusza mnie do extra pstrykania i wyłączania czegoś czego nie włączyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
faktycznie, to działa, tylko nic zmienia w moim podejściu bo wolałbym by po prostu zapamiętywał poprzednie ustawienie, preferuję właśnie nawiew na szybę a nie na nogi czy w twarz ale nie przymusowo z klimą a sposób działania systemu w aucie zmusza mnie do extra pstrykania i wyłączania czegoś czego nie włączyłem

przekręć lekko pokrętło po niżej nawiewu na szybe i się nie załączy a nawiew dalej masz na szybe :wink: też mnie to wk....ło ale przez przypadek tak zrobiłem i zadziaałało :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...