Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Alarm NATS


robnn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam ten fabryczny alarm, zawsze przy zamykaniu i otwieraniu centralnego zamka był sygnał dźwiękowy, aż tu nagle sygnału brak. Syrena jest sprawna. Czy ten sygnał można jakoś włączyć kombinacją przycisków na kluczyku? Próbowałem, ale się nie udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włóż klucz do stacyjki i przytrzymaj przycisk włączania alarmu, tak się to włącza i wyłącza (sygnał dźwiękowy). Ja osobiście wole bez bo mieszkam na osiedlu w mieście i w kurza mnie jak rano ktoś otwiera auto i pika pod oknem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chętnie poczytam co z tym alarmem bo w moim x czasami pika czasami nie z naciskiem na nie...... i niby wszystko sprawne ale jakoś nie udało mi sie dojść co jest tego przyczyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prosu jak wkładasz kluczyk... odpalasz lub gasisz auto zdarza Ci się nacisnąć któryś przycisk na kluczyku, tym samy włączasz i wyłączasz "pikanie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o mojego x to napewno nie kombinacja przyciskania ...... raczej podejrzewam ze cos z samą instalacja zasilająca to to cudo.... tyle ze jak to zjagnozować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie, pikało i błyskało kierunkami, raz na zamknięcie, dwa razy na otwarcie, pewnego dnia przestało pikać i zaczęło mrugać odwrotnie raz na otwarcie, dwa razy na zamknięcie, zamontowany mam w salonie alarm Cobra, aha wszystkie alarmy przy próbie naruszenia ochrony działają, ultradźwiękowe czujniki też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie pika:) Wkładam kluczyk, naciskam przycisk i przytrzymuję, słyszę jakieś dwa piknięcia, ale potem przy włączaniu i wyłączaniu przyciskami piknięcia brak. Może coś żle robię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdze dzis u siebie i dam znac czy jest ten sam problem

 

a przy okazji watku podpowiedzcie czy jak wymontuje oryginalne radio to czy nie bedzie problemu z imobilaizerem grneralnie z calym tym zabezpieczeniem czy jakies kodowanie wchodzi w gre? slyszalem ze jest to jakos scisle wszystko ze soba powiazane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie zmieniłem radio na taki kombajn, ale nie mam teraz sterowania komputerem z kierownicy i muszę sięgać do zegarów. Inne sterowania z kierownicy ta się podłączyć ale trzeba kupić moduł za 400 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra sprawdziłem u siebie ten patent z włożeniem kluczyka do stacyjki i naciśnięcie na pilocie funkcji zamknięcia/otwarcia samochodu i niestety po wszystkich kombinacjach zawsze jest tak samo samochód przy otwarciu/zamknięciu nie wydaje z siebie dźwięku klaksonu - słychać pisk ale z wewnątrz auta i na tyle słabo że odchodząc dwa kroki od auta tego pisku już nie słychać

Kolega Wojtgor opisał ten przykład pewnie na aucie T31 ja mam T30 i taki zabieg nie działa - czy może coś źle robie i komuś wyszło?

Edytowane przez mar-pu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...