Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pompa Wtryskowa Bosh VP 37 2.0 TD


PrimerkaTD

Rekomendowane odpowiedzi

Mianowicie wymieniałem uszczelki nastawnika oraz dekla nastawnika. Nissanik łapał dziwne obroty wiec puknolem nastawnik w prawa stronę no i trochę się poprawiło(Chodz teraz wydaje mi sie ze sa za niskie obroty) ale nie jest do końca jak być powinno. Dzwoniłem do tzw BOSH SERVICE to człowiek do mnie ze pompę trzeba wyciągnąć na stół rozebrać wymienić uszczelki i dopiero ja ustawić, jak ja chce tylko ja ustawic, i bedzie to kosztowac z tysiac zlotych. Zaczyna mnie to juz irytowac bo ja nie szukam naciągaczy lecz kompetenego mechanika ktory ustawi idealnie ten nastawnik. Myslicie ze jest sens szukac czy może lepiej będzie metoda prób i bledow bo jakos nie usmiecha mi sie pchać im tylu pieniędzy.

 

Z tego co doszły mnie słuchy samochód podpina się pod komputer który pokazuje dawkę paliwa na obrotach jałowych i wtedy ustawia sie nastawnik .?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość Mateusz_P11_144

Bed

 

Z tego co doszły mnie słuchy samochód podpina się pod komputer który pokazuje dawkę paliwa na obrotach jałowych i wtedy ustawia sie nastawnik .?

Będzie OT ale potwierdzam ;)
Tak właśnie sie ustawia dawkę paliwa ;)
Najlepsza jest pomiędzy 3,5-4 mg

Ja nie chce nowego tematu zakłądać bo ten ma odpowiedni tytuł. Dokładniej chodzi mi o dokładny opis co się dzieję z pompa gdy zaczyna padać. Jakie są objawy??

Mi silnik jak dojeżdzam na biegu tak dziwnie zaczął terkotać jakby się dławił,ale nie zawsze(czasami ma takie zawiechy)czasem się jakby nastawnik zatnie(lub pierścień na pompie) i auto zaczyna dziwinie telepać.
Irytujące to jest i coraz bardziej mnie wkurza a nie wiem jak się za to zabrać bo mam większość rzeczy nowych ;)
A dawać do kogoś pompę na uszczelnianie bez potrzeby to tez bez sens.
Macie jakie pomysły?? :)
dodam że to zawsze się dzieje jak zaleje auto na innej stacji niż Orlen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...