Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Szyba Nissan PULSAR EXA n13


Trubal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masakra! Nowe szyby są niedostepne w PL, musiałbym ściągnąć z USA za 1800zł.... Wie ktoś może o jakimś Pulsarze na złomie z kompletną przednią szybą? Albo może jakiś szklarz samochodowy, który przytnie nietypową szybę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys EXA stała na szrocie pod warszawą tylko nie pamiętam czy to dokładnie w Mrokowie czy Łazy ale chyba raczej to pierwsze:), po prawej stronie jak się leci z Warszawy na Kraków mieli tam tez bialego sunnego n13 gti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

nie chodzi o kupić - muszę znaleźć kogoś kto dorabia szyby przednie na zamówienie. Jak na razie właśnie tylko pilkington może będzie mógł zrobić za 1230zł, a nordglass może mi ściągnąć ze stanów za 1800 i zajmie mu to 4-8 tygodni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Maiłem dwa pulsary i w dwóch pękły mi szyby. koszt szyby z montażem to około 600zł. A wiec teraz co i jak. Kupujesz szybę od nissana 200SX prawie pasuje lecz nie do końca. Pasuje idealnie profil dolny, profile boczne tez, lecz nie pasuje profil górny. udajesz się do dobrego i sprytnego blacharza który podcina same narożniki górnego słupka i osadza szybę bez problemu. Mogę ci wysłać foto auta jak to wygląda.w razie co pytaj. Mam na sprzedanie tylną klapę z szybą do pulsara jak byś potrzebował.

post-63241-0-86667000-1360365468_thumb.jpg

post-63241-0-28724800-1360365515_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak widać polak potrafi:)))

600zł szyba + koszt blacharza?+ lakierowanie (jesli trzeba)=?????ile to wszystko razem wyszło?

 

jaka jest różnica cenowa między tą opcja a szyba za 1230zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nową szybę z uszczelką kupiłem za 300zł blacharz za dopasowanie lakierowanie i wklejenie 300zł razem 600zł można zejść z kosztów szukając używanej szyby, lecz raczej nie warto bo zaoszczędzimy około 100zł, zresztą jak patrze na ceny szyb na dobrze nam znanym allegro używki są droższe od nowej. Nie wiem skąd biorą te ceny.

Edytowane przez biggi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Hej!

@biggi a jak to wpływa na konstrukcje auta? Nie wiedziałem, że pojawiły się jeszcze jakieś odpowiedzi :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...