Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana pękniętej szyby


Gość karina1985

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj jechałam i od kamyka zrobił mi się odprysk na przedniej szybie. Gdzie to można wymienić szybko, tanio i solidnie w Warszawie? Może w tej firmie NordGlass? Słyszałam o niej ostatnio od znajomego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz tylko mały odprysk(można naprawić) a nie na pęknięcia to nie ma potrzeby od razu wymieniać! Ja z takim małym odpryskiem jeżdżę już 3lata. Jeżeli jednak chcesz wymienić to szybę markową Pilkington jest najlepsza do Nissan.

N.p.AUTO-GLASS. NAPRAWA, MONTAŻ I SPRZEDAŻ SZYB WAŁ MIEDZESZYŃSKI 213, 04-866

WARSZAWA | 22 872 49 60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość JacekMalec

Zapraszam do sieci warsztatów NordGlass.

 

Dlaczego szybę warto wymienić w sieci serwisowej NordGlass?

 

W naszych filiach pracują najlepiej wyszkoleni i doświadczeni monterzy, dzięki czemu wymiana trwa średnio tylko ok. 1 h

Do montażu stosujemy wyłącznie sprawdzone i najwyższej jakości materiały chemiczne renomowanych firm i dzięki temu bezpieczny czas odjazdu samochodu po wykonanej usłudze jest najkrótszy w kraju

 

Serwis szyb samochodowych NordGlass to ogólnopolska sieć naprawy i wymiany szyb samochodowych, należąca do Grupy NordGlass - jednego z europejskich liderów rynku wymiany i naprawy szyb samochodowych.

Specjalizujemy się w naprawie szyb czołowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii i unikalnych rozwiązań oraz w montażu szyb do samochodów osobowych, dostawczych ciężarowych, autobusów i pojazdów specjalnych. Z naszej sieci korzysta rocznie ponad 100 000 klientów, do których dyspozycji jesteśmy 6 dni w tygodniu i przez 312 dni w roku.

Nasz profesjonalizm i doświadczenie doceniło większość firm ubezpieczeniowych w Polsce rekomendując, na co dzień swoim klientom nasze usługi. Obsługujemy kompleksowo floty samochodowe i leasingowe.

 

Jesteśmy członkiem elitarnego europejskiego zrzeszenia liderów rynku wymiany i naprawy szyb samochodowych w Europie - The Automotive Glass Professionals.

 

NordGlass ma filie w całej Polsce. Ich adresy zamieszczone w linku poniżej:

 

http://www.nordglass.pl/pl,szyby-samochodowe.html

 

Zapraszam też na nasza infolinię, która powinna udzielić wszelkich potrzebnych informacji (801-181-181)

 

Pozdrawiam!

__________________

Jacek Malec

eRzecznik NordGlass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do sieci warsztatów NordGlass.

 

W innym aucie wymieniałem szybę czołową właśnie w sieciówce NordGlass

Fakt,szybko i sprawnie,co do ceny sie nie wypowiem bo robiłem to z ubezpieczenia ;)

jednak po roku użytkowania widać już na szybie rysy po wycieraczkach :thumbsdown:

 

a mały odprysk można naprawić i jeżeli to technologicznie możliwe,to najlepsze rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...