Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tłumik końcowy P11 2.0


Gość MaserTi

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie będzie pasował, tylko sprawdź czy się zgadzają silnikowo moga się różnić jesli sedan będzie 1,6 lub 1,8 a kombi 2,0 to może być problem ze średnicą rur jeśli silnikowo takie same to i wydechy to samo będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie będzie pasował, tylko sprawdź czy się zgadzają silnikowo moga się różnić jesli sedan będzie 1,6 lub 1,8 a kombi 2,0 to może być problem ze średnicą rur jeśli silnikowo takie same to i wydechy to samo będzie.

 

Akurat mam do kupienia w atrakcyjnej cenie z innego forum W takim razie doinformuje się jak to silnikowo wygląda. Dzięki za informację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W katalogach jest różnica między kombi a resztą. Wydaje mi się, że wieszaki mogą nie pasować.

 

Też coś takiego wyczytałem. W takim razie nie ma co wariować. A powiedzcie mi gdzie najlepiej i nie za drogo kupić zamiennik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na allegro. Ferroz typowy lowend. Końcowy koło 150PLN, u mnie końcowy wytrzymał ponad 60kkm (lpg, 2 lata) i wymieniłem tylko dlatego, że środkowy zaczął się sypać. Teraz mam komplet (też z ferroza - 280PLN) i myślę, że 3 lata pojeżdżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...