Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Inteligentny kluczyk: zamek się się zamyka/otwiera


Yukka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jestem posiadaczem QQ Tekna z rocznika 2009 i od pewnego czasu mam problem z inteligentnym kluczykiem/zamkiem.

Mianowicie - po zamknięciu drzwi kierowcy zamek się sam rygluje i od razu otwiera. Przy szybkiej reakcji można ruszyć za klamkę zanim zdąży się odryglować - wtedy zapipczy i auto pozostaje zamknięte dopóki się go normalnie nie otworzy przez naciśnięcie przycisku. Czyli wygląda to tak: odryglowuje samochód pilotem lub przyciskiem na drzwiach, otwieram drzwi kierowcy, zamykam i bach - auto się rygluje i od razu odryglowuje.

Problem czasem występuje za każdym zamknięciem drzwi, czasem tylko przy pierwszym otwarciu po odryglowaniu zamka, a czasem jest kilka dni spokoju.

Kilka dni temu byłem w serwisie przy okazji wymiany kół i wtedy jak na złość, problem ani razu nie wystąpił. Oczywiście mimo to zgłosiłem usterkę, ale elektryk nic nie znalazł.

Zapewne czeka mnie kolejna wyprawa do serwisu z nadzieją, że tym razem problem wystąpi na miejscu, ale może w między czasie dowiem się czegoś ciekawego na tym forum :) Czy ktoś miał podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...