Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Silniczek regulacji świateł


Lucek158

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak wyciągnąć silniczek automatycznej regulacji świateł? Oba mi nie działają, prąd w kostce przy silniczku jest, zależnie która pozycja w kabinie jest aktywna na tym złączu jest prąd. Więc zapewne zostaje wymiana silniczków, a przynajmniej zaglądnięcie do nich do tam siedzi, może da się coś naprawić ;) Tylko nie wiem jak to wyciągnąć, przekręcam lekko silniczek, troszkę wychodzi z centymetr może i nic więcej, a boje się na chama żeby lustra nie połamać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie śruby wykręcić? Sam silniczek mi się trzyma na zasadzie "wsadź i przekręć", śrub żadnych nie znalazłem, trzyma mi w środku klosza coś i nie wiem czy trzeba klosz cały rozkręcić czy z całej siły to "wyrwać"

 

Silniczek mam z gniazdem 6 pinowym, taki jak ten "http://img03.allegro...5/20/2734052038

 

No i jeszcze jedna sprawa, jak to wyciągne to mi lustro nie będzie latać góra-dół na jakiś dziurach itp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyjmiesz silnik to lustro będzie latać góra dół

najlepiej to wyjmij żarówkę którąś włóż tam rękę, przytrzymaj lustro, a drugą delikatnie pociągnij za silnik i powinno wyskoczyć,

na tym foto co dałeś widać na końcu kuleczkę i na tym się trzyma przy lustrze, żadnych śrubek tam niema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...