Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

odstające kołpaki QQ 2012


Humvee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mamy QQ kupione w lipcu tego roku . Salon dorzucił nam komplet stalówek 16" . Dokupiliśmy zimówki i oryginalne kołpaki nissana . Po założeniu kołpaków zauważyliśmy ze odstają one od rantu felgi na ok 3mm a bardziej docisnąć się ich nie da . Też tak macie , czy coś jest nie tak ? Dzięki za odp

 

P.S odstają na całym obwodzie rantu , nie tylko w jednym miejscu . Dla bezpieczeństwa użyliśmy tych pasków i spieliśmy kołpaki z felgami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mamy QQ kupione w lipcu tego roku . Salon dorzucił nam komplet stalówek 16" . Dokupiliśmy zimówki i oryginalne kołpaki nissana . Po założeniu kołpaków zauważyliśmy ze odstają one od rantu felgi na ok 3mm a bardziej docisnąć się ich nie da . Też tak macie , czy coś jest nie tak ? Dzięki za odp

 

P.S odstają na całym obwodzie rantu , nie tylko w jednym miejscu . Dla bezpieczeństwa użyliśmy tych pasków i spieliśmy kołpaki z felgami .

...wydaje się ,że coś z tego kompletu nie jest "orginalne" ? Kołpaki powinny dolegaćna obrzeżach .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w micrze kołpaki przylegają idealnie do rantu ( odstają tylko w miejscu gdzie jest ten ciężarek od wyważenia ) a w qq cały kołpak odstaje . Dzisiaj postaram się wrzucić foto . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T ja mam nienormalnie :) bo mam kołpaki z alledrogo i idealnie przylegają do oryginalnych stalówek ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kołpaki oryginalne tak leżą i to jest normalne. Tak jak by ktoś założył opony z rimprotektor-em. Zdjęcie chciałem zobaczyć czy ci nie wcisneli bubla z naklejką nissan, bo słyszałem juz o takich przypadkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...