Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

QQ warsztat blacharski ASO


SCS

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego ASO? Z tego co sie orientuje to nie ma teraz obowiązku naprawy na gwarancji w serwisie!. Znam gościa który robi super dobrze. Robił nawet na zlecenie serwisu N., a serwisy generalnie robią lipę!aby tylko kase wyrwać dobrą, a zrobić jak najtaniej-potem wyłazi szydło z worka. Pogadaj z nim jak to jest! info. Chotomów ul.Wypoczynkowa

19 Wojciech Wróbel tel.608 071 878

e-mail; autowrobel@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ASO? Z tego co sie orientuje to nie ma teraz obowiązku naprawy na gwarancji w serwisie!. Znam gościa który robi super dobrze. Robił nawet na zlecenie serwisu N., a serwisy generalnie robią lipę!aby tylko kase wyrwać dobrą, a zrobić jak najtaniej-potem wyłazi szydło z worka. Pogadaj z nim jak to jest! info. Chotomów ul.Wypoczynkowa

19 Wojciech Wróbel tel.608 071 878

e-mail; autowrobel@op.pl

 

Tak masz racje, tylko samochód właśnie skończył rok, sprawca jest sponsorem, uszkodzone są elementy mechaniczne, które musi spr mechanik a nie zawsze lakiernik musi się na wszystkim znać, ale dzięki za namiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mechaniką też nie ma u niego problemu! Jak pisałem współpracuje z ASO(z tego co kojarzę to z Modlińskiej chyba). Myślisz że blacharz robi tylko i wyłącznie blachę!? A mechanikę zostawia i się z tym bujasz !? Dobre :-) !

p.s. Powiem Ci tylko tyle. Jakiś czas temu robił N.350z po centralu w drzewo chyba. Myślisz że tylko pas, maska poszła i AirBag? ha, ha, ha. Zgłosisz się do niego i bedziesz naprawdę zadowolony do końca użytkowania! Spytaj go- KTO PYTA NIE BLADZI!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO Jagiellońska i Puławska nie polecam ale to moje przykre doświadczenia z przed 5 lat

natomiast na parowcowej w HONDZIE jest idealna blacharnia robiłem tam kilka razy swój i polecałem kolegom wszyscy jesteśmy zadowoleni

po za tym w Warszawie i nie musisz dymać WuKaDką po odbiór auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...