Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wymiana radia almera tino 2004r


garmesa

Rekomendowane odpowiedzi

witam posiadam almere tino z 2004 roku, chcial bym wymienic orginalne radio na cos lepszego , ale nie wiem jak do tego sie zabrac...... czy robil juz to ktos z Was zeby po zmiane radia dzialalo wszysto.... chodzi mi tu o wyswietlacz lcd, dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsylam Cię kolego do wyszukiwarki /na górze po prawo/ gdy wpiszesz frazę-słowo RADIO, to wyjdzie Ci aż 31 pozycji - tematów, w których jest słowo radio. Poczytasz lekturkę :book: a dojdziesz do wniosku że nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. wlasnie nie ma nic na temat zmiany radia w tych rocznikach.... kiedys jak dobrze pamietam znalazlem taki temat z fajnymi zdieciami co i jak popodlaczac ale teraz nie moge sie dokopac do tego tematu moze zostal usuniety z forum... albo poprostu zle szukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może tutaj jeszcze coś znajdziesz o Tino. Bo ogólnie jest tylko 3 strony. http://forum.nissank...app=forums&st=0

Osobiście to co ja pamiętam a raczej nie pamiętam, aby coś takiego było. Pytania owszem, ale brak wykonania.

To radio które posiadasz jest zespolone modułowo również z całym menu wyświetlacza, ustawieniami, temperatyrą, climatronikiem i wiele innych. Jeśli chodzi Ci o lepszy odbiór - to zmień głośniki i dodatkowo możesz trochę wyciszyć auto. A jeśli chodzi o MP3, bo chyba w tym jest cała przyczyna i zamiar zmiany radia, to proponuję tylko dobry transmider.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie w tym beznadziejnym radiu nie ma mp3 ani blutu, dlatego szukam cos na temat zmiany radia firmowego...... wyjdzie na to ze firmowe radyjko schowam gdzies pod plastikami a podlacze nowe z calym okablowaniem co sodzisz o tym....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam być szczery to pomysł do ...... :thumbsdown: .

Dobry transmider za 50 zł i masz wszystko. Ale temat oczywiście możesz przemyśleć :excl:. Najpierw zdemontuj sobie osłonę w raz z panelem i popatrzysz jak to wygląda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma za dużo miejsca.... A co do transmitera to nie uśmiecha mi się kupować bo wszystkie te zabawki sa do d*py...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam lekturę:

http://forum.nissank...za/page__st__20

 

Ja piszę tu o module, które podpina się pod złącze zmieniarki CD, a kolega roobalek wyjaśnia szczegóły.

Powiem pokrótce, że na karcie pamięci SD mam 9 katalogów, w każdym mogę mieć 99 piosenek na MP3 i wszystko to obsługuję z kierownicy i radia.

ten moduł ma też wejście Jack, więc pewnie BT też dałoby się poprzez to podpiąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...