Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zakup amortyzatorów do GR Y60 w USA


Gość xrecon

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego, nie komplikuj sobie życia. Amazon= potencjalne cło + VAT + brak realnej gwarancji. Weź lepiej VIN, pójdź do serwisu i zamów co należy. Ewentulanie w Intercars czy podobnej firmie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amazon= potencjalne cło + VAT + brak realnej gwarancji

 

może niekoniecznie amorki, ale ja do swojej ODY zamawiam większość w USA, (sklep, amazon,ebay) i wychodzi to duuuużo taniej niż u nas, np. na oleju do skrzyni i klockach różnica w cenie: 1300zł u nas do 650zł z zza wielkiej wody, czyli jak dla mnie warto, wada, to przy cięższych sprawach termin około 3tyg, lekkie potrafią dojść w tydzień od zamówienia

Tak samo jest ze skośnymi, termin około tygodnia w zależności co zamawiasz, a cena nieporównywalna, ostatnio za spinki do osłon zapłąciłem 4$ - 30szt, a u nas jedna kosztuje 2.5zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, nie komplikuj sobie życia. Amazon= potencjalne cło + VAT + brak realnej gwarancji. Weź lepiej VIN, pójdź do serwisu i zamów co należy. Ewentulanie w Intercars czy podobnej firmie.

 

pozdrawiam

Z cłem nie mam problemu i przesyłką. Ktoś z rodzinki przywiezie na święta. Sprowadzałem inne dobra i jest o wiele taniej. Srednio 50$ za sztukę. A u nas średnia klasa 300 zł. Problem w tym że nie wiem jaki jest odpowiednik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...