Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

walka z deską i oświetleniem


Gość chiro_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich posiadaczy Maximek!!

Zwracam się do Was z gorącą prośbą, a mianowicie:

Wymieniłem sobie właśnie przy piwku w ciepłym garażu deskę rozdzielczą. Tak tak, deske !! :-)) Podjąłem się tematu ponieważ jakoś dziwnie przez ostatnie 2 lata popękała ;-(

Dlaczego?? nie pytajcie, bo do teraz jest to dla mnie zagadką. W każdym bądź razie pęknięcia tak mnie już w oczy kuły, że musiałem to zrobić. Wyszło super, deska wymieniona, ale.... :-)

zauważyłem też, że od jakiegoś czasu przestało mi się świecić parę rzeczy, np: podświetlenie biegów, lampka w schowku, lewa cześć panelu klimy, przycisk od awaryjnych i nie wiem co jeszcze...

i tu właśnie moja prośba

czy moglibyście mi zrobić zdjęcie po zmroku lub w ciemnym garażu podświetlenia deski ?? czy podświetlane są również przyciski w kierownicy ( bo już nie pamiętam)

Generalnie nie wiem co mogło się stać.

Żarówka w schowku przepalona, a w przycisku od awaryjek jest ok, a i tak nie świeci.

Bezpieczniki wyglądają na ok.

Wiecie może o co tu chodzi??

Czy to może być tak podłączone szeregowo jak na choince, że jedno się przepali a reszta nie świeci??

 

Pozdrawiam i dzięki za odp

Z góry dziękuję za foty!! mail: biedronka_pl@yahoo.com

 

P.S. mam a33 jakby co ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to może być tak podłączone szeregowo jak na choince, że jedno się przepali a reszta nie świeci??

nie ma takiej technicznej możliwości

prędzej jakaś kostka co doprowadza prąd musisz posprawdzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...