Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Emblemat przedni


Gość jurek77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Własnie ukradziono mi z przodu znaczek Nissana. W serwisie kosztuje 157 zł.

Znaczek jest przyklejany taśmą klejącą dwustronna, dlatego można go bardzo

szybko oderwać. Czy ktoś słyszał o zamiennikach do kupienia w okolicach Katowic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wpisać "znaczek,logo nissan" jest tego 4 strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu to ma nie pasować?Wydaje mi się że przed liftem i po lifcie są takie same?

Jeżeli jeszcze masz wątpliwości to poszukaj wśród oferujących przednią atrapę do note,in. grill.Czasami sprzedają bez znaczków ,więc gdzieś je muszą mieć :D

Aha,jeszcze jedno.W grilu nie miałeś otworów pod kołki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu to ma nie pasować?Wydaje mi się że przed liftem i po lifcie są takie same?

Jeżeli jeszcze masz wątpliwości to poszukaj wśród oferujących przednią atrapę do note,in. grill.Czasami sprzedają bez znaczków ,więc gdzieś je muszą mieć :D

Aha,jeszcze jedno.W grilu nie miałeś otworów pod kołki?

Notka nowa z marca tego roku Acenta+ 1.6. W "grilu" są otwory, a znaczku bolce. Kupiłem orginalny w serwisie, ale wolałbym na razie przykleić tańszy zamiennik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kradną takie elementy jeszcze? brak slow. Na miejscu jurka jesli parkuje w dziwnych miejscach lub na ulicy gdzie nie jest najbezpieczniej postawilym na jakis zamienniek lub naklejke żeby jakos o wyglądało i Ciebie jako kierowcy nie bolało puste miejsce. Taką naklejke lekko wypukłą co do złudzenia przypomina oryginał widzialem ostatnio w beemce na ulicy. Tani substytut. Poszukaj po sieci. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Własnie ukradziono mi z przodu znaczek Nissana.

 

Witam,

tak z innej beczki - czy przypadkiem Twój Note nie parkuje wzdłuż drogi nieopodal Kopex-u ?

Bo właśnie wczoraj przechodząc obok Nota widziałem, że ktoś mu zwinął znaczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak tak to macie okazję na mini spota :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...