Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nie działające 3 z 4 elektrycznych szyb.


Gość FaziRBK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, jestem nowym użytkownikiem tego forum i chciałem prosić was o pomoc.

Przeszukałem tematy na tym forum ale nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.

Otóż mój nissan sunny n14 ma problem z elektrycznymi szybami, Szyba kierowcy jako jedyna działa, pozostałe 3 niestety nie, po naciśnięciu przycisku otwarcia szyby pasażera słychać specyficzne cyknięcie ale niestety szyba nie reaguje.

Moje pytanie brzmi, gdzie znajduje się przekaźnik otwierania szyb lub/i bezpecznik odpowiedzialny za ich pracę. Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może skoro słychać cykanie lepiej zostawić przekaźnik w spokoju, a zdjąć boczek z drzwi i tam patrzyć czy siłownik jest cały lub czy zasilanie do niego dochodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiam się nad tym czy aby przypadkiem guzik od blokady szyb jest na pewno sprawny, ponieważ w ogóle nie reaguje. Może akurat jest tak, że ktoś wcześniej zablokował szyby a guzik po prostu został uszkodzony. W każdym bądź razie będę to musiał rozebrać w jakiś wolny dzień. Dzięki za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...