Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zaślepka pod szybą


krosman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odręciła m i się jakaś zaślepka (okrągła z trzpieniem gwintowanym) na desce pod szybą przednią. Co to jest i jak to przykręcić z powrotem? Auto to notte 1.5dci klimatyzacja automatyczna.

Dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wiemy wszystko,czy w środku,czy na zewnątrz ,jaka ta zaślepka?,a może to kołek mocujący dywanik? Też takimi są plastikami przykręcane...

Koooocham taką sprawozdaczość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? Ja tam nie mam żadnej zaślepki,na prawdę!Deska jest gładka jak pupcia niemowlęcia!Jedyny czyrak to kontrolka alarmu po lewej stronie pod szybą i to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co? ;). Często coś przerabiasz, wyciszasz itp. Jak nie wiesz o co chodzi, to my też się raczej nie domyślimy ;). Ja też nie mam pojęcia o jaką zaślepkę może chodzić. U mnie też tam nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może poprzedni właściciel miał przykręcany uchwyt navi do deski i po zdjęciu wcisnąl jakiś kołek rozporowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem u siebie i u mnie w kratce nawiewu podszybia nie ma żadnej zaślepki. Tak jak wspominał Jacek z lewej strony podszybia - tak mniej więcej na wysokości wskaźników jest zaślepka w którą u mnie wmontowano diodę świecącą - kontrolkę alarmu. Nic innego nie ma... Czekamy na foto od Krosmana, bo inaczej nie rozkminimy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej skłaniałbym się do tezy Mańka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W załączeniu przesyłam zdjęcia. Zaślepki nie mogę z powrotem poprawnie zamontować bo do środka wpadł element do którego była wkręcana. Jak mozna dostać się do środka aby zamontować tę zaślepkę po odnalezieniu pozostałych jejej elementów?

post-28769-0-00738500-1353865352_thumb.jpg

post-28769-0-72880600-1353865472_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ewidentnie czyjeś "rękodzieło". Podejrzewam, że ktoś tam miał zamontowany uchwyt do nawigacji -tak jak wcześniej sugerował Manix. Nawigację zabrał a zrobiony wcześniej otwór zaślepił tym czymś co ci "odpadło". Logika podpowiada, że jakaś nakrętka z podkładką wpadła do środka. Ja bym sobie dał z tym spokój. Nie warto toczyć z tym walki. Po prostu poszukałbym innego sposobu na zaślepienie tego otworu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie,dokup pod kolor samochodowy kołek rozporowy i po sprawie.Gdybyś się uparł to,żeby nie rozbierać całej deski,można wyjąć radio,wykręcić ramke montażową i powinno się ręka dojść do tego miejsca,Nakręcić nakrętkę i po sprawie.Acha,daj podkłatkę sprężynową ,to drugi raz się nie odkręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałem że taka złośliwa bestyja jest z Drakuli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega sympatyczny zamilkął,więc nie męczmy się koledzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...