Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Murano 2005r Problem z Siedzeniem Kierowcy


Gość mordzik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam juz od 2 lat Murano 2005r wersja europejska. I od jakiegos roku mam problem z fotelem kierowcy. Otoz jest taki ze jestem facetem ktory nie jest lekki okolo 100kg wagi. I siedzenie trzeszczy dokladnie przy wjechaniu na jakas dziure lub zakrecie trzeszczy piszczy jakby z lewej strony. Czasami mi sie wydaje jakby lewy silniczek przy podnoszeniu krzesla nie dawal rady albo to poprostu moje takowe odczucia. Wiec chodzi o to ze jak ustawie tak jak mi pasuje fotel to poprostu sie nieda jechac piszczy non stop lecz jak opuszcze na dol to czasami jest spokoj lub piszczy. Jezeli podniose je maksymalnie do gory to nic nie trzesczy nie skzrypi ale za wysoko jest. Mam tez z nim problem mam uszkodzony silniczek do automatycznego przysuwania fotela. I narazie nie mam z tym nic robionego bo w ASO krzykneli mi cene 5 tys zł bo trzeba caly stelarz wymienic i tego na chwile obecna nie chce naprawiac. Lecz czy cos da sie zrobic z tym fotelem trzeszczacym dodam tylko ze on trzeczy piszczy z lewej strony z tylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem kolego poodbnie trzeszczenie cos tam mi mechanik podokrecal i przestlo a jezeli chodzi o odsuwanie to zapewne uszczerbil sie Ci malutki plastkikowy trybik ktory za to odpowiada nie da rady tego kupic ale mi wytloczyli identyczny chyba z miedzi...? czy czegos tam jest mocniejszy tylko troszke glosniej chodzi teraz jak sie odsuwa gdzies chyba nawet mam taki zapasowy w razie czego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...